بررسی کامل دوربین ۳۶۰ ال جی LG R105

دوربین ۳۶۰ ال جی

ظاهر و بدنه دوربین :

زمانی که دوربین را از داخل جعبه خارج کردیم و در دست گرفتیم متوجه کیفیت بسیار خوب بدنه آن شدیم .
بدنه این دوربین با مواد بسیار با کیفیتی ساخته شده و هنگامی که ان را در دست میگیرید حس خوشایندی را انتقال میدهد .
بر روی قسمت جلویی دوربین دگمه شاتر دئربین قرار گفته است که با یک بار زدن عکس میگیرد و هنگامی که آن را چند ثانیه نگه دارید شروع به فیلمبرداری میکند .
در قسمت کناری دوربین نیز دگمه پاور دوربین به همراه چراغ نشان دهنده باتری و چراغ مود ۱۸۰ درجه یا ۳۶۰ درجه قراردارد .
ضخامت دوربین بدون کاور رویی بسیار مناسب است و به راحتی داخل جیب قرار میگیرد . کاور دوربین نیز جنس بسیار خوبی دارد و محافظ بسیار خوبی برای لنزها به شمار میآید . همچنین میتوان آن را به عنوان پایه نگهدارنده نیز استفاده نمود .

وصل شدن به گوشی و کارکرد :

کار کردن با دوربین ۳۶۰ ال جی بسیار آسان است به طوری که کافی است شما برنامه دوربین را از گوگل پلی دانلود و بر روی گوشی نصب نمایید . سپس ئوربین را روشن کرده و گوشی را به دوربین وصل میکنید گاهی ممکن است برای وصل شدن نیاز باشد دوبار کانکت را بزنید ولی دوربین به راحتی به گوشی متصل میشود .
پس از وصل شدن دوربین به گوشی به راحتی و با زدن دگمه شاتر از روی برنامه دوربین عکس یا فیلم میگیرد و داخل کارت حافظه دوربین ذخیره میشود . ( البته کارت حافظه ای که شما بر روی دوربین قرار داده اید چرا که خود دوربین فاقد حافظه داخلی است ) .

خروجی عکسها و فیلمها :

به دو روس میتوانید عکسها و فیلمهای خود را از روی دوربین خارج کرده و استفاده نمایید .
یکی از آن راهها استفاده کردن از گزینه دانلود بر روی برنامه ی گوشی است که با زدن گزینه دانلود عکس و یا فیلم بر روی گوشی سما ذخیره میشود . ولی راه آسانتر این است که کارت حافظه دوربین را از آن خارج نمایید و به راحتی از عکس و فیلم استفاده نمایید . این مورد یکی از ویژگی های بسیار خوب دوربین ۳۶۰ ال جی است که شما را از نصب برنامه اضافی بر روی کامپیوتر خود راحت کرده است و شما به راحتی میتوانید عکس کروی خود را آماده ساختن تور مجازی خود نمایید .

کیفیت عکس و فیلم دوربین :

در کل نباید از دوربین های ۳۶۰ درجه انتظار زیادی داشت ولی دوربین ۳۶۰ ال جی توانسته است کیفیتی مناسب را برای دیدن محیط و درک مناسب پیدا کردن از فضا به ما بدهد( نمونه ای از کیفیت دوربین ۳۶۰ ال جی در محیط داخلی) ( نمونه عکس و تور مجازی دوربین ۳۶۰ ال جی در محیط خارجی ) و گوی سبقت را از دوربین ۳۶۰ سامسونگ برباید . این دوربین دارای دو دوربین ۱۳ مگا پیکسلی است که البته در حالت کروی عکس کرویی حدودا ۱۵ مگاپیکسلی را خروجی میدهد و در حالت فیلمبرداری در حالت کروی کیفیت فول اچ دی را ارائه میدهد . در کل باید گفت کیفیت عکس دوربین از فیلمبرداری آن بیشتر است .
اگر به دنیال عکاسی ۳۶۰ درجه و تهیه تور مجازی هستید این دوربین میتواند گزینه مناسبی باشد ولی اگر به دنبال فیلمبرداری هستید ما این دروربین را پیشنهاد نی کنیم .

www.kelidak.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...