تور مجازی

با تور مجازی هر چه بیشتر دیده شوید …

در صورتی که شما دارای شغلی هستید ک دیده شدن مکان شما برای مخاطبانتان مهم است و در کنار آن میخواهید اطلاعات جامعی درباره خود به مشتریان و مخاطبان بدهید ، تور مجازی بهترین گزینه و کاتالوگ آنلاین و آفلاینی است که میتواند این مهم را انجام دهد ، چرا که مخاطب امروز بیش از پیش از گوشی های هوشمند و رایانه ها استفاده میکند و یک تور مجازی میتواند جای هزاران کلمه را بگیرد …

تور مجازی چیست ؟

پروژه عکاسی 360 درجه ( پانوراما 360 درجه ) ( عکس کروی ) و انجام تور مجازی در حقیقت یک نوع پروژه خدماتی است که می تواند از سوی عکاسان و افرادی که در حال انجام پروژه های تحت وب و طراحی و ساخت وب سایتها میباشند انجام شود . در این پروژه تمرکز اصلی بر روی 3 چیز خواهد بود ، اول عکاسی پانورامای 360 درجه و عکاسی کروی – دوم تبدیل اینگونه عکسها ( کروی و 360 درجه ) به تور مجازی و سوم کاربردی کردن 2 مورد قبل یعنی قرار دادن تور مجازی ساخته شده بر روی سایت شخصی و یا قراردادن در سایت ببین برو به جهت دیده شدن بیشتر .

تور مجازی املاک

امروزه با توجه به پیشرفت های بسیاری که در زمینه عکاسی و عکاسی 360 درجه صورت گرفته است  ، شاید عکسهای تک دیگر نمیتواند آن نیاز گذشته را برطرف نماید و یک مکان را به طور کامل معرفی نماید . در زمینه عکاسی نیز از روزی که دوربین های دیجیتال پا به عرصه گذاشتند انواع نرم افزارهای کامپیوتری پیشرفته نیز برای رفع نیاز عکاسان بوجود آمده که از آن جمله میتوان به نرم افزارهایی اشاره نمود که عکسها را کنار هم چیده تا عکسی پانوراما بوجود بیاید این در حالی است که در گذشته برای این کار در لابراتوآرهای آنالوگ و بوسیله دستگاه آگراندیسمان عکسها کنار هم قرار گرفته و در کنار هم چاپ میشده که کاری بسیار دشوار بود . امروزه کافی است یک عکس پانورامای 360 درجه و یا کروی تهیه شود و یا توسط یک دوربین 360 درجه  عکسی کروی تهیه نمود  و آن را بوسیله یک نرم افزار تبدیل به یک تور مجازی نمود در حقیقت این برنامه ها شخص بیننده را به طور مجازی در مرکز فضای عکاسی شده قرار میدهد و فرد می تواند محیط اطراف را به گونه ای که گویی در همان فضا قرار گرفته ببیند و با توجه به امکانات فراوانی که این برنامه ها در اختیار ما میگذارند فرد میتواند تصویر را بچرخاند ، جلو برود ، عقب بیاید و به چپ و راست و پائین و بالا نگاه کند و به طور مجازی گشتی در فضای مورد نظر بزند و خود را در آن فضا تصور کند . علاوه بر آن امکاناتی چون قرار دادن تک عکسها در تور مجازی به همراه نوشته و اطلاعات لازم در هر موردی ، قرار دادن ویدئو در تصویر ، هدایت بیننده به فضاها و مکانهای دیگر ، قرار دادن فایل های صوتی در تصویر ، قرار دادن نقشه برای هدایت بیننده و حتی قرار دادن گوگل مپ و ( google earth ) در این برنامه ها وجود دارد

چرا داشتن یک تور مجازی امروزه امری مهم و لازم است ؟ : امروزه استفاده از اینترنت  و گوشی های هوشمند یک امر فراگیر شده است و اکثر افراد سعی بر آن دارند تا نیازهای خود را از طریق اینترنت و گشت و گذار در صفحات وب بر طرف کنند و گاهی هم اطلاعات خود را از همین طریق کسب مینمایند . یک تور مجازی میتواند باعث شود تا مخاطب از طریق وب سایت گشت و گذاری در مکانهای مورد نظر شما بزند و علاوه بر دیدن محصولات شما با کم و کیف کار شما نیز آشنا شود و آن را بهتر درک کند و شاید همین امر باعث انتخاب شما از سوی مخاطب شود ( به طور مثال در صنعت گردشگری و توریسم و در بخش هتل ها این امر کاملا محسوس است ) و یا حتی در معرفی یک فروشگاه به دیگران میتواند مفید باشد فرض کنید که فروشگاه در محدوده دیگری از شهر باشد ، اگر این امکان فراهم باشد تا من مخاطب فضای داخلی فروشگاه را  از طریق تور مجازی ببینم به طور حتم در انتخاب من تاثیر خواهد گذاشت و شاید از منطقه ای دور به سراغ فروشگاه مورد نظر بروم . بنابراین امروزه داشتن یک تور مجازی میتواند مفید فایده باشد .

ببین برو چیست ؟

ببین برو بانک تور مجازی و زیر مجموعه سایت کلیدک است که شما میتوانید تور مجازی شغل یا مکان خود را در آن ثبت نمایید و مکان خود را در آن به نمایش بگذارید و در کنار آن اطلاعات شغلی خود را برای مخاطبان خود به نمایش بگذارید . در حقیقت زمانی که شما تور مجازی شغل و مکان خود را تهیه میکنید نیاز خواهید داشت تا آن را در بستر اینترنت برای مخاطبان خود به نمایش بگذارید و این خود نیازمند تهیه وب سایت و دامنه و هاست است که خود شامل هزینه و وقت زمان است این در حالی است که شما میتوانید تور مجازی خود را تهیه کرده و آن را در ببین برو ثبت نمایید و با پرداخت هزینه اندکی تور مجازی خود را در فضای مجازی نشر دهید . همچنین اگر تور مجازی خود را در گوگل و یا وب سایت خود قرار داده اید میتوانید آن را کاملا رایگان در ببین برو ثبت کرده تا مخاطبان بیشتری آن را ببینند .

همچنین اگر تور مجازی خود را نساخته اید میتوانید در قسمت جستجو از میان عکاسان مختلف تور مجازی آنها و کیفیت کارشان را ببینید و یکی را انتخاب و ساخت تور مجازی خود را سفارش دهید .

تور مجازی

چگونه تور مجازی خود را در ببین برو ثبت نمایم ؟

  1. در ابتدا تور مجازی خود را تهیه کنید و اگر تور مجازی ندارید جهت سفارش تور مجازی اقدام نمایید .
  2. در صورتی که تور مجازی خود را ساخته اید و در سایت خود و یا گوگل آن را انتشار داده اید برای ثبت لینک آن در ببین برو به صورت رایگان وارد قسمت ببین برو شده و بر روی دگمه ثبت رایگان تور مجازی کلیک کرده و تور مجازی خود را ثبت نمایید . 
  3. در صورتی که تور مجازی خود ساخته اید و میخواهید از خدمات میزبانی کلیدک استفاده نمایید از قسمت میزبانی تور مجازی فرم مربوطه را پر کرده و تور مجازی خود را ارسال نمایید .
  4. فرم ثبت اطلاعات خود را به طور کامل پر نمایید و حتما نام فروشگاه و یا مکان و آدرس دقیق را وارد نمایید . 
  5. در صورتی که تور مجازی خود را ساخته اید ( توسط خودتان و یا عکاسان حرفه ای )   لینک تور مجازی را در قسمت لینک تور مجازی وارد نمایید ، یا عکس کروی را برای ما ارسال نمایید و یا فایل فشرده تور مجازی را برای ما ارسال نمایید ( مورد آخر در بسته های میزبانی تور مجازی) – در صورتی که تور مجازی شما از سایت سازنده بارگزاری میشود به جهت رعایت قوانین کپی رایت حتما نام سازنده را بنویسید .
  6. درخواست شما پس از بررسی تایید و یا علت عدم تایید به شما اعلام خواهد شد .

تور مجازی گوگل + بـبـیـن برو

تور مجازی گوگل

بر کسی پوشیده نیست که گوگل به عنوان سایتی که رتبه یک را در جهان داراست بستری عالی برای ثبت شغل و اطلاعات شغلی شما است . 

ولی با نگاهی اجمالی به تور مجازی گوگل و نوع لینک شدن فضاها داخل تور مجازی و نداشتن رابط کاربری انعطاف پذیر پیشنهاد ما به افرادی که میخواهند تور مجازی شغل خود را تهیه نمایند این است که با توجه به اینکه لازمه اولیه داشتن تور مجازی تهیه عکس کروی گسترده است ( که این مرحله شامل هزینه برای کارفرما است ) بهتر است تا عکسها بوسیله افراد متخصص و برنامه های ساخت تور مجازی تبدیل به تور مجازی حرفه ای با تمام امکانات شود تا ویژگی های زیر شامل تور مجازی شود : 

1 : شما با داشتن تور مجازی مستقل فایل تور مجازی خود را دارید و میتوانید از تور مجازی خود به صورت آفلاین نیز استفاده نمایید ( گوگل فقط آنلاین است )

2 : با ثبت تور مجازی خود در ببین برو میتوانید عکسهای تک ، اطلاعات و توضیحات شغلی ، ساعت کاری خود و آدرس دقیق خود و شماره تماس خود را به همراه مسیریابی در صفحه اختصاصی خود داشته باشید و با رابط گرافیکی ساده ای که ببین برو دارد با مخاطبان خود ارتباطی بهتر برقرار نمایید . همچنین هر زمان که نیاز به تغییر اطلاعات بود به راحتی اطلاعات خود را تغییر دهید . 

3: با توجه به مسائل اخیر کشور و تحریمها شرط عقل است که خود را در سایتی غیر از گوگل معرفی نمایید تا اگر زمانی برای گوگل مشکلی بوجود آمد شما خیالتان راحت باشد . 

5: همچنین میتوانید عکسهای کروی خود را در بستر تور مجازی گوگل قرار داده و شغل خود را در ببین برو ثبت نمایید تا بیشتر دیده شود .

بنابراین و با توجه به توضیحات بالا ثبت تور مجازی در ببین برو منطقی تر است چرا که هم از خدمات ببین برو استفاده خواهید کرد و هم در گوگل ثبت شده و تور مجازی گوگل را نیز خواهید داشت . 

پیشنهاد ما برای شما این است که در ابتدا بوسیله عکاسان حرفه ای تور مجازی خود را تهیه نمایید و علاوه بر ثبت موقعیت مکانی خود در گوگل و قرار دادن تور مجازی خود در آنجا نسخه اصلی تور مجازی خود را در وب سایت خود و یا ببین برو در بستر اینترنت قرار دهید تا در صورت هرگونه مشکل از سوی تحریم و یا مشکلات اینترنت داخلی تور مجازی شما در ببین برو قابل مشاهده باشد .