قوانین و نحوه همکاری با کلیدک

100 % فروش برای خودته

کلیدک چطور کار میکنه ؟

در ابتدا در سایت ثبت نام کنید و پس از آن در قسمت حساب کاربری به عنوان فروشنده ثبت نام خود را تکمیل کرده و در انتظار تایید از سمت کلیدک بمانید و پس از تایید میتوانید دوره های آموزشی خود و یا فایل های خود را جهت فروش در کلیدک قرار دهید .

شرایط عمومی

تمامی افرادی که فایل های دانلودی و یا دوره های آموزشی جهت فروش دارند و مالکیت فایل ها و یا دوره های آموزشی برای خودشان است میتوانند در کلیدک عضو شده و محصولات خود را به فروش برسانند .

شرایط اختصاصی

تمامی فایل ها و محتوای آموزشی شما باید متعلق به خودتان و یا از تولیدات خودتان باشد و فایل ها و دوره هایی که متعلق به شما نیست نیازمند مجوز و اجازه صاحب اثر است.

درصد فروش و مالکیت

تمامی امتیاز فایل ها و دوره های آموزشی شما متعلق به خودتان است . برای سال اول درصد کارمزد سایت برای شما صفر خواهد بود به این معنی که سال اول تمامی مبلغ فروش برای خودتان است و پس از آن کارمزد سایت 20 درصد خواهد بود .

قیمت گذاری

شما به عنوان صاحب اثر و محصول میتوانید هر قیمتی را بر روی محصولات و دوره های آموزشی خود بگذارید و کلیدک صرفا نظر کارشناسی خود را اعلام مینماید و تصمیم گیرنده نهایی شما هستید .

شرایط تسویه

پس از گذشت 72 ساعت از فروش و در صورت عدم شکایت خریدار و به حد نصاب رسیدن برداشت ، فروشنده میتواند درخواست تسویه دهد و طی 24 ساعت مبلغ برای وی واریز خواهد شد .

کیفیت فایلها

فایلهای دیجیتال در هر زمینه ای باید کیفیتی مطابق با توضیحات شما داشته باشند و قبل از تایید بررسی میگردند . در خصوص آموزشها باید حداقل دارای کیفیت تصویر HD و صدایی واضح و رسا بوده و در پارتهای 5 تا 25 دقیقه ای تدوین گردند و حتما یک ویدئوی معرفی 1 تا 5 دقیقه ای داشته باشد . حتما در ویدئوی معرفی توضیحات کامل در خصوص دوره آموزشی و خودتان بدهید . ویدئوی معرفی محصول شما جهت تایید محصول و فروش شما بسیار با اهمیت است .

نحوه ارسال فایل

پس از ثبت نام به عنوان فروشنده و تایید شما ، در پنل فروشنده ، جزئیات محصول خود را ( فایل یا دوره آموزشی ) ثبت نمایید و قسمتهای توضیحات و ویژگی ها و قیمت را کامل پر کرده و تصویر و یا ویدئوی معرفی خود را در قسمت آپلود فایل بارگزاری کنید / سپس فایل های اصلی خود را به صورت فشرده در یک سایت هاستینگ مانند مدیافایر آپلود کرده و لینک آن را در قسمت آپلود فایل محصول بگذارید ، در صورت تایید محصول فایل های شما بهینه و برای دانلود در سایت قرار خواهد گرفت .

قوانین تایید

در مرحله اول توضیحات و فایل معرفی شما بررسی شده و در صورت تایید فایل های اصلی شما توسط ما دانلود و بررسی میگردد و در صورت تایید نهایی محصول تایید و برای فروش در سایت قرار میگیرد . وجود هرگونه تبلیغ به هر نحوی در ویدئو و یا محصولات باعث عدم تایید خواهد بود . همچنین ویدئوهای شما نباید در سایت های اشتراک فیلم مانند آپارات قرار داده شده باشد در این صورت محصول شما تایید ولی قیمت آن رایگان خواهد بود . و در صورت عدم رضایت شما حذف میگردد .