کلیدک چه کاری میکنه ؟

من در خواستی دارم یعنی چی ؟ چرا کلیدک ؟

همه ما گاهی به دنبال انجام کاری خاص توسط متخصصان هستیم مانند برونسپاری یک پروژه ( برنامه نویسی ، ترجمه ، تایپ و ... ) و یا به دنبال کالایی خاص هستیم مانند یک پیراهن یا عطر خاص یا کالای لوکس و گاهی هم خدماتی خاص مانند یک ملک خوب و یا تعمیرات و ...
خب لازم نیست همه شهر رو بگردیم یا بین کلی آگهی جستجو کنیم ، کافیه در کلیدک ثبت نام و یک جستجو ایجاد کنیم تا همه دنبال کار ما باشن . > برای این کار شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید > بعد از ثبت درخواست ، با توجه به مهارتی که انتخاب کردین کسب و کار ها از طریق پیامک با خبر میشن و حالا اگر بتونن نیاز شما رو برطرف کنن به شما پیشنهاد میدن و حالا شما از طریق پیامک از پیشنهاد با خبر میشین و بعد با هم در کلیدک گفتگو میکنید > اگر به نتیجه رسیدین که کار انجام میشه و اگر هم نشد منتظر پیشنهاد بعد میمونین تا کارتون انجام بشه > در نهایت اگر باز هم نشد شما هیچ مبلغی پرداخت نمکنید . پس چرا کلیدک ؟ چون کلیدک بازی برد برد برای همه ماست .

من کار میخوام یعنی چی ؟ چرا تو کلیدک عضو بشم ؟

خیلی از ما حتما مشغول به کاری هستیم و شغلی داریم شاید یک مشاور املاک باشیم و یا یک فروشنده و یا مغازه دار شاید هم برای خودمون کار میکنیم ( فریلنسریم ) و شاید یک هنرمند هستیم و یا یک مهندس ، فرقی نمیکنه که ما چه شغلی داریم ، میشه به عنوان یک کسب و کار تو کلیدک ثبت نام کنیم و توانایی ها و اطلاعات خودمون رو قرار بدیم و اینطوری از نیاز دیگران با خبر بشیم و در صورت توافق خدمات یا محصولمون رو به فروش برسونیم و درآمد بیشتری داشته باشیم ! حالا چرا کلیدک ؟! (۱) شما در کلیدک رایگان عضو میشین و هیچ مبلغی برای ارسال پیشنهاد پرداخت نمیکنید سعی ما بر اینه که این خدمات رایگان بمونه . (۲)درخواست هایی که با مهارت شما هماهنگه از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشه (۳)کارمزد سایت برای انجام درخواست های موفق فقط ۵% هست که کمترین میزان کارمزد در بین سایتهای مشابه هست و مهمتر اینکه طبق قوانین سایت برای مبالغ بالای یک میلیون تومان کارمزد سایت ۳% خواهد شد و ۲ درصد به شما باز خواهد گشت . پس نتیجه بودن در کلیدک یک نتیجه برد برد خواهد بود .

محیط امن معاملاتی

خیلی وقت ها فروش محصولات و خدمات به صورت آنلاین و از طریق شبکه های اجتماعی هست و اعتماد کردن به فروشنده ها راحت نیست ! حالا کافیه تا از فروشنده بخواین تا معامله در کلیدک انجام بشه در اون صورت اگر فروشنده عضو کلیدک باشه ( یا بخواین که عضو بشه ) کافیه تا شما فروشنده رو انتخاب کنید و بعد مبلغ رو به حساب فروشنده در کلیدک واریز کنید ... حالا هر زمان که محصول به دستتون برسه یا خدمات فروشنده کامل بشه مبلغ رو برای فروشنده آزاد میکیند و ما مبلغ رو برای اون واریز میکنیم .

پرداخت امن چیه ؟

فرض کنید شما یک درخواست یا پروژه رو در کلیدک ثبت میکنید و یک نفر درخواست شما رو دیده و به شما برای انجامش پیشنهاد میده و بعد از گفتگو در نهایت بر سر قیمت و باقی موارد به توافق میرسید . حالا زمان انجام پرداخت وجه هست > شما مبلغ مورد نظر رو به حساب سایت واریز میکنید ولی اجازه برداشت رو به طرف مقابل نمیدین ، بنابراین پول شما محفوظه > بعد از اینکه طرف مقابل به تعهدات خودش عمل کرد و شما راضی بودین حالا مبلغ رو آزاد میکنید و با درخواست کسب و کار مبلغ براش واریز میشه . و در صورتی که به هر دلیلی کار انجام نشد و یا تخلفی از سوی طرفین بوجود اومد مبلغ به حساب شما بازمیگرده و به این فرایند پرداخت امن گفته میشه ...

راهنمایی و سوالات متداول کارفرما

شما چه فردی باشید که در جستجوی چیزی هستید و یا حتی یک کسبو کار باشید میتوانید در هر زمینه ای در سایت ایجاد جستجو نمایید .

به طور مثال شما در جستجوی فردی برای انجام پروژه برنامه نویسی هستید بنابراین جستجوی خود را ایجاد و تمامی موارد مورد نیاز خود را بیان میکنید ، این جستجو برای تمامی افرادی که به عنوان برنامه نویس ثبت نام کرده اند ارسال میشود و هر کدام برای شما پیشنهاد هایی ارسال میکند و شما یکی را انتخاب و کار شروع میشود .

مثال ۲ : شما به دنبال کفشی با مشخصات خاصی هستید ، به جای گشتن در شهر کافی است یک جستجو ایجاد نمایید تا شاید یکی از افرادی که فروشنده کفش است نیاز شما را داشته باشد ولو اینکه در شهر دیگری باشد و با وی گفتگو کنید و معامله کنید .

مثال ۳ : شما به دنبال ملک هستید ، کافی است به جای گشتن در مشاورین املاک ملک مورد نظر خود را بنویسید تا مشاورین ببینند و به شما پیغام دهند .

هر چیزی را که دوست دارید جستجو کنید …

هزینه ایجاد درخواست و جستجو در سایت رایگان است ولی چنانچه اقدام به ثبت جستجو خلاف قوانین سایت نمایید حساب شما مسدود خواهد شد .

ممکن است شما نخواهید متن پروژه یا درخواست  شما در موتورهای جستجو مانند گوگل دیده شود و تمایلی نداشته باشید تا دیگران از توضیحات شما آگاه شوند.

برای این منظور با انتخاب گزینه  محرمانه، فقط کاربرانی که وارد سایت باشند می‌توانند وارد صفحه درخواست شما شوند.( فقط کسب و کارها میبینند )

لطفا توجه داشته باشید که نام درخواشت ( عنوان ) به صورت محرمانه باقی نخواهد ماند، پس بهتر است نام عمومی‌تری برای خود انتخاب کنید.

همانطور که می‌دانید، قراردادن اطلاعات تماس در سایت مجاز نیست، اما استثنا نیز وجود دارد.

اگر به دنبال استخدام نیرو به صورت پاره وقت یا تمام وقت هستید، و یا  اگر می‌خواهید اطلاعات تماس کسب و کار و یا فریلنسر را داشته باشید، و اگر می‌خواهید خارج از سایت با کسب و کار یا فریلنسر در ارتباط باشید، درخواست شما حتما می‌بایست بصورت تمام وقت ایجاد شود.

زمانی که شما درخواست را تمام وقت می‌کنید، همچنان می‌توانید از سیستم میزکار استفاده کنید.

 

متاسفانه اطلاعات تماس نمی‌تواند در متن پروژه قرار بگیرید. این اطلاعات می‌تواند و می‌بایست در پیغام خصوصی در اختیار پیمانکار قرار گیرد.

راهنما و سوالات متداول کسب و کارها و فریلنسرها

تمامی افرادی که دارای تخصصی هستند و یا کسب و کاری دارند که میتوانند خدمات و یا محصولات خود را به صورت آنلاین و یا ارسال از راه دور ارائه دهند میتوانند در سایت ثبت نام نمایند / قابل ذکر است هر زمانی که عدم صلاحیت افراد مشخص گردد حساب آنها مسدود خواهد شد .

شما پس از ثبت نام به عنوان فریلنسر یا کسب و کار نیازی ندارید تا به عنوام جستجوگر و کاربر عالی ثبت نام کنید و فقط کافی است تا از منوی کاربری خود نقش خود را تغییر دهید .

شما با عضویت در سایت و ثبت شغل و تخصص خود میتوانید به درآمدزایی بیشتر رسیده و افرادی را که به تخصص شما نیاز دارند را بی نیاز کنید .

گاهی ممکن است شما فروشنده کالا و یا خدماتی باشید که بسیاری از افراد از توانمندی های شما بی اطلاع هستند و با عضویت در سایت میتوانید از نیاز دیگر افراد مطلع شده و در صورتی که محصول یا خدمات درخواستی را داشتید به آنها ارائه نمایید .

عضویت در کلیدک رایگان است و سایت به عنوان یک بنگاه درصد بسیار کمی از معامله را ( ۵ درصد ) به عنوان کارمزد خدمات بر میدارد که در میان سایر سایتها بسیار پایین است .

شما دارای میز کار اختصاصی و فضای امن معاملاتی خواهید بود .

برای برداشت وجه ۳ شرط مهم و ساده وجود دارد :

۱ : شما باید مشخصات کاربری خود را تکمیل کرده باشید

۲: شما باید مدارک خود را ( تصویر کارت ملی ) بارگزاری کرده و مشخصات حساب بانکی خود را تکمیل کرده باشید ( مشخصات شما و حساب بانکی باید یکی باشد )

۳: مبلغ انجا کار از سوی کارفرما آزاد شده و کار پایان یافته باشد .

در صورتی که ۳ مورد بالا درست باشد به محض ایجاد درخواست تسویه حساب طی ۲۴ ساعت آینده مبلغ برای شما واریز خواهد شد .

در خصوص تمام کارهای آنلاین که در نهایت فایل یا خدمات آنلاینی وجود دارد مسئله از طریق حل اختلاف بررسی و در صورتی که حق با شما باشد مبلغ برای شما واریز خواهد شد .

در خصوص کالا و یا خدمات حضوری میبایست تمام مدارک خود مبنی بر انجام صحیح کار یا دریافت کالا از سوی کارفرما ارائه نمایید و وارد مرحله حل اختلاف شوید تا نتیجه مشخص گردد .

شما می توانید برای متمایز شدن از بقیه پیشنهادها، پیشنهاد خود را متمایز کنید.

در درخواستهایی  که تعداد پیشنهادها زیاد است شما می توانید پروژه خود را به بالای پیشنهادها ببرید.