قوانین و مقررات استفاده از سایت kelidak.com

لطفا قبل از استفاده از خدمات kelidak این قوانین و مقررات را به دقت بخوانید. استفاده شما از خدمات این وب سایت به منزله پذیرش قوانین سایت است . این تعهد شامل کاربران ، بازدیدکنندگان ، خریداران ، فروشندگان و  تمام کسانی است که به نحوی از خدمات ما بهره میبرند. استفاده شما از سایت kelidak.com و ثبت نام در سایت و فعالیت در سایت ( مانند بازدید و ارسال نظرات )  و یا خرید از سایت  به منزله قبول نمودن قوانین نوشته شده در این برگه میباشد .
همچنین چنانچه قصد خرید از سایت را داشتید جهت برخورداری از خدمات پشتیبانی میبایست قبل از خرید در سایت ثبت نام نمایید و یا هنگام خرید و در قسمت تسویه حساب از قسمت میخواهم یک حساب کاربری داشته باشم ثبت نام نمایید . در غیر این صورت تمام مسئولیت خرید بر عهده کاربر خواهد بود .

اطلاعات حساب کاربری

اطلاعات حساب کاربری شما باید همواره درست ، دقیق و به روز باشد .شما میبایست نام و نام خانوادگی خود را  در هنگام ثبت نام در سایت به صورت دقیق وارد نمایید و چنانچه از نام و نام خانوادگی جعلی و یا اشتباه استفاده نماید تمامی مسئولیت فعالیت در سایت متوجه آی پی اینترنت شما خواهد بود . شما مسئول کلمه عبور خود در سیستم ما هستید و مسئولیت هرگونه فعالیت در سیستم با اطلاعات حساب کاربری شما مستقیما متوجه شما خواهد بود. در شرایط خاص و در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی می بایست در اولین زمان ممکن ما را از احتمال لو رفتن رمز عبور خود آگاه و اقدامات لازم در تغییر دسترسی را اجرا نمایید. ثبت نام در سایت کلیدک بوسیله شماره تلفن همراه و یا ایمیل انجام میشود و تمامی مسئولیت فعالیت در سایت بر عهده مالک خط تلفن و یا ایمیل شما خواهد بود . در صورتی که به عنوان فروشنده ثبت نام نمایید تمامی مسئولیت محصولات ارائه شده از سوی شما بر عهده فروشنده و ثبت نام کننده خواهد بود .

معرفی یک محصول و یا  خدمات و یا ثبت یک تور مجازی 

شما با فعالیت در سایت و بازدید از سایت  اذعان میکنید که کلیدک نه به طور مستقیم و نه غیر مستقیم مسئول هیچ گونه آسیب احتمالی از خدمات ، محصولات و ارتباطات شما با مجموعه های معرفی شده نخواهد بود. ما تاکید میکنیم همواره قوانین ؛ شرایط و تعهدنامه های هرگونه خدمات معرفی شده را به دقت در وب سایت همان شرکت مطالعه نموده و با روشهای قانونی از درستی آن اطمینان حاصل کنید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در خصوص مکان ثبت شده در ببین برو یا محصولات با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کرده سوالات خود را مطرح نمایید . همچنین در خصوص خرید تمامی محصولات سایت که محصولات دانلودی و دیجیتال هستند قبل از خرید بررسی های لازم را انجام و سپس اقدام به خرید نمایید .

 1. کلیدک صرفا محلی برای معرفی مشاغل یا مکان ( به صورت تور مجازی در قسمت ببین برو) و یا معرفی یک شخص با مهارت و تخصص مشخص و یا کاربران سایت بوده و هیچگونه منفعت مالی از مبادلات و ارتباط کاربران نمیبرد ، شما مکلف هستید تا فروشنده مورد نظر خود را ارزیابی کرده و در صورت اطمینان به معامله بپردازید. کلیدک صرفا به عنوان بستری برای فروش انواع فایل دانلودی بوده و کارمزد ارائه خدمات را طبق قوانین و مقررات سایت دریافت میکند و هیچ گونه دخل و تصرف و یا مداخله ای در تهیه و تولید محصولات ندارد .

خرید از سایت

در خصوص بخش محصولات  سایت کلیدک  قبل از هرگونه فعالیت فروشندگان مدارک هویتی و شغلی آنها را مورد بررسی قرار داده و سعی بر آن دارد تا ضرری مشمول حال خریداران نگردد . قابل ذکر است تمامی محصولات در سایت کلیدک که در صفحه  فروشگاه  اشخاص که به عناون فروشنده ثبت نام کرده اند  ارائه میگردد به صورت خرید الکترونیکی و دانلودی میباشد و محصولات فیزیکی و ارسالی به فروش نمیرسد ، همچنین تمامی کارت های هدیه مجازی که متعلق به فروشگاه های فیزیکی میباشد پس از تهیه باید از طریق فروشگاه مربوطه تبدیل به محصولات فیزیکی گردد و تمامی مسئولیت ارائه کالا های فیزیکی بر عهده فروشنده کارت هدیه است  . بنابراین لازم است تا خریداران محترم قبل از خرید توضیحات محصول و شرایط استفاده از آن را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمایند
مشاغل یا اشخاص فروشنده  موظف به رعایت تمام مواردی که در بخش توضیحات برای محصولات و یا خدمات خود نوشته اند هستند و در صورتی که موارد ذکر شده را رعایت ننمایند خریداران میتوانند با ارائه مدرک مبنی بر عدم رعایت موارد توضیحات نسبت به استرداد وجه خود نمایند .

محصولات دانلودی :

1:در سایت سعی بر آن شده تا تمامی فایلهای دانلودی قبل از قرارگرفتن برای فروش مورد بررسی قرار گرفته و تست گردند و این مورد در خصوص محصولات پولی بیشتر رعایت شده است . لذا سایت در خصوص محصولاتی که برچسب اورجینال در صفحه محصول روی آنها نخورده است در صورتی که محصول و فایلها دارای مشکلات امنیتی باشند مسئولیتی نداشته و خریدار موظف است قبل از استفاده تمامی موارد را بررسی نماید . لذا در صورت اثبات خرابی فایل و محصول وجه محصول به خریدار عودت داده خواهد شد .

2 :در خصوص تمامی فایلهای رایگان موجود در سایت که برای دانلود قرار گرفته است سایت کلیدک هیچ گونه مسئولیتی در خصوص سالم بودن و یا مشکلات امنیتی فایل مربوطه نخواهد داشت .

– در خصوص موارد 1 و 2 سایت کلیدک تمامی سعی خود را به کار خواهد بست تا قبل از قرار دادن محصولات در سایت تمامی آنها را بررسی کرده و محصولات و فایلهای سالم را در سایت قرار دهد .

– تمامی محصولاتی که برچسب اورجینال در صفحه محصول برای آنها فعال هستند کاملا سالم بوده و سلامت و کارکرد محصول از طرف سایت تضمین میگردد و این محصولات دارای تضمین بازگشت وجه تا یک هفته پس از خرید در صورت عدم کارکرد صحیح  بر اساس توضیحات محصول میباشند .

پشتیبانی محصولات : در خصوص پشتیبانی محصولات صرفا از طریق ارسال تیکت برای فروشنده محصول باید اقدام گردد و در صورت وجود مشکل میتوانید از طریق پشتیبانی واتس اپ و یا ارسال تیکت برای کلیدک مراتب را به اطلاع برسانید تا بررسی گردد .

استرداد وجه : چنانچه پس از خرید از سایت ، محتویات محصول با موارد ذکر شده در قسمت توضیحات مغایرت داشته باشد خریدار محترم میتواند تا 48 ساعت از زمان ثبت سفارش  موارد را با ذکر دلیل و مدرک از طریق تیکت پشتیبانی سایت اعلام نمایید . طی 24 تا 72 ساعت پس از ثبت تیکت  مشکل بررسی و به شما نتیجه در تیکت اعلام میگردد و چنانچه حق با شما باشد پس از طی کردن مراحل اخذ مدارک بانکی مبلغ طی 24 ساعت برای شما عودت داده خواهد شد . قابل ذکر است در خصوص محصولات رایگان چنین قانونی صدق نمی کند . همچنین برای استرداد وجه کاربر میبایست نام و نام خانوادگی خود را به طور کامل وارد نموده و مبلغ صرفا به شماره کارت مبدا واریز خواهد شد . چنانچه کاربر فایل را دانلود نموده و فایل موجود در سایت با توضیحات فروشنده منطبق باشد مبلغ از سوی سایت استرداد داده نخواهد شد . لذا قبل از خرید توضیحات را کاملا مطالعه نمایید و محصول را بررسی نمایید . قابل ذکر است کاربردان میتوانند قبل از خرید از طریق پشتیانی سایت و یا پشتیبانی محصول سوالات خود را مطرح نمایند .
در صورتی که کاربر اقدام به ثبت سفارش نماید ( چه مبلغی پرداخت نماید و یا نه ) و به هر دلیلی امکان ارائه محصول از سوی فروشنده و یا کلیدک وجود نداشته باشد ، مراتب از طریق ارسال پیامک و یا راه های پشتیبانی مانند تیکت و یا پیامرسانها به ایشان اطلاع داده و پس از دریافت شماره کارت مبدا مبلغ عینا برای وی بازگشت داده خواهد شد و کاربر با خرید از سایت این مطلب را می پذیرد که در صورتی که محصولی بعد از خرید قابل ارائه نباشد ادعایی نسبت به سایت نخواهد داشت .  

 1. قوانین فروش در سایت

 2. 1 : هر فردی که محصول دیجیتال در زمینه های گوناگون و هنری داشته باشد در صورتی که صاحب معنوی و قانونی آن باشد میتواند در کلیدک به عنوان فروشنده ثبت نام کرده و پس از تکمیل اطلاعت خود و ساختن صفحه شخصی خود در کلیدک فایل های خود را به صورت محصول دانلودی برای فروش در کلیدک قرار دهد . همچنین تمامی صاحبان مشاغل که دارای فروشگاه فیزیکی هستند میتوانند در کلیدک اقدام به فروش کارت های هدیه مجازی نموده و در ازای کارت هدیه به کاربران خود محصولات فیزیکی ارائه نمایند .

 3. 2: تمامی مسئولیت فایل های قرار داده شده توسط فروشنده در سایت بر عهده شخص فروشنده بوده و فروشنده میبایست در صورت نیاز نسبت به ارائه مجوزهای مربوطه برای محصول اقدام نماید . همچنین تمامی مسئولیت ساختن کارت هدیه مجازی و فروش آن در کلیدک بر عهده فروشنده و فروشگاه مربوطه خواهد بود.

 4. 3: محصولاتی که انتشار آنها نیازمند کسب مجوز از مراجع قانونی است میبایست شماره مجوز خود را در صفحه محصول درج نمایند بدیهی است هرگونه شکایت در خصوص این محصولات متوجه شخص فروشنده خواهد بود و کلیدک  مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .

 5. 4: محصولاتی مانند انواع آموزشهای هنری و یا آموزشهای مختلف میبایست قوانین تولید آموزش را طبق برگه  راهنمای ارسال فایل تولید آموزش رعایت کرده و در صورتی که کیفیت مذکور را نداشته باشند جهت فروش در سایت تایید نخواهند شد .

 6. 5 : تمامی تسویه حسابها با فروشنده از طریق پنل فروشنده و بخش درخواست تسویه انجام میشود و فروشنده میتواند 72 ساعت پس از فروش محصول و در صورت نبودن هیچ گونه شکایت از طرف خریدار نسبت به درخواست تسویه اقدام نماید بدیهی است تمامی درخواستهای که تا قبل از ساعت 16 ثبت گردند طی 24 ساعت واریز خواهند شد . همچنین 20 درصد مبلغ فروش هر محصول به عنوان کارمزد سایت متعلق به سایت میباشد . همچنین در خصوص کارت های هدیه مجازی زمانی که کارت هدیه توسط خریدار استفاده گردد و کد کارت هدیه در سایت ثبت گردد فروشنده میتواند درخواست تسویه نماید . همچنین کارمزد فروش کارت های هدیه 15 درصد خواهد بود که از فروشنده کسر خواهد گردید .

 7. 6 : فروشنده مسئولیت پشتیبانی محصولات ارائه شده توسط خودش را داراست و میبایست پاسخگوی خریداران قبل و بعد از خرید باشد .

قوانین مربوط به کارت های هدیه مجازی :
 
1 : تمامی کارت های هدیه موجود در کلیدک به صورت مجازی هستند و هیچ گونه محصول فیزیکی از سوی کلیدک برای خریداران ارسال نخواهد شد . مگر کارت هایی که گزینه چاپ و ارسال کارت را در قسمت صفحه محصول داشته باشند و خریدار کارت هدیه این گزینه را انتخاب نموده باشد .
2: کارتهای هدیه مجازی که مربوط به کالا و یا فروشگاه خاصی باشد میبایست طی یک ماه توسط هدیه گیرنده استفاده گردد و در غیر این صورت مبلغ کارت هدیه میتواند توسط خریدار کارت هدیه استرداد گردد و مبلغ صرفا به حساب خریدار واریز خواهد شد .
3 : در خصوص کارت های هدیه نقدی کلیدک ، هدیه گیرنده 15 روز زمان دارد تا نسبت به نقد کردن کارت هدیه خود در کلیدک اقدام نماید و پس از 15 روز مبلغ کارت هدیه فقط در صورت تایید مجدد خریدار کارت هدیه تمدید خواهد شد در غیر این صورت کارت هدیه باطل و مبلغ کارت هدیه ( بدون مبالغ کارمزد ) برای خریدار واریز خواهد شد . 
4: در خصوص کارت های هدیه نقدی ، در صورت استفاده نکردن هدیه گیرنده و درخواست بازگشت وجه توسط خریدار ، کارمزد اولیه قابل بازگشت نبوده و صرفا مبلغ کارت برای خریدار واریز خواهد شد .
5: چنانچه مشخص گردد در طی فرایند خرید کارت های هدیه نقدی ، تخلفی از سوی خریدار و هدیه گیرنده صورت گرفته و خریدار قصد فعالیت های غیر قانونی اقتصادی در کلیدک را داشته حساب کاربری کاربر مسدود شده و در صورت درخواست مقامات قضایی تمامی اطلاعات کاربر در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت .
6: جهت دریافت مبلغ کارت هدیه نقدی میبایست نام و نام خانوادگی درج شده توسط خریدار کارت هدیه بر روی کارت در هنگام خرید با نام و نام خانوادگی دریافت کننده کارت هدیه یکسان بوده و درج شماره ملی دریافت کننده کارت هدیه الزامی است و مبلغ کارت هدیه صرفا به شماره کارتی که با نام دریافت کننده یکسان باشد واریز خواهد شد .
7: تمامی مسئولیت حفظ و نگهداری از کارت هدیه مجازی بر عهده خریدار بوده و خریدار کارت هدیه این اجاره را به کلیدک میدهد تا با درخواست گیرنده کارت هدیه و مطابقت اطلاعات درج شده روی کارت هدیه و اطلاعات درخواست کننده ، مبلغ کارت هدیه را به حساب درخواست کننده واریز نماید و کلیدک صرفا با یکسان بودن مشخصات اقدام به واریز مبلغ برای دریافت کننده هدیه خواهد کرد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص اشتباه خریدار در ارسال هدیه به دیگران را ندارد . بدیهی است در صورت اشتباه در درج اطلاعات کارت هدیه خریدار میتواند از طریق تیکت پشتیانی مشخصات مربوطه را درست نمایند . همچنین در خصوص درخواست چاپ و ارسال کارت هدیه تمامی مسئولیت نگهداری از کارت هدیه به صورت چاپی بر عهده خریدار بوده و کارت برای کارت درج شده ارسال خواهد شد . 
8: بسیار مهم : برای دریافت کارت هدیه نقدی از کلیدک صرفا نیاز به شماره کارت بانکی و شماره ملی بوده و کلیدک به هیچ عنوان اقدام به دریافت رمز دوم کارت یا cvv کارت نخواهد کرد . لذا در صورت مشاهده چنین مواردی به هیچ وجه اطلاعات خود را در اختیار قرار نداده و با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و دقت نمایید که کلیدک به هیچ عنوان از کاربران خود مبلغی را دریافت نکرده و صرفا دریافت مبلغ از طریق فروش کارت و درگاه معتبر میباشد .

قونین کپی رایت : 

 • تمامی حق و حقوق محصولات دانلودی در سایت کلیدک متعلق به فروشنده یا مدرس دوره آموزشی است و شما با خریداری محصول هیچگونه حقی نسبت به فروش محصول به عنوان خریدار را نخواهید داشت . همچنین انتشار محصولات در شبکه های اجتماعی اینترنتی و یا برنامه های تلفن همراه چه به صورت کامل و یا جزئی ممنوع بوده و چنانچه فرد خریدار محصول را در فضای اینترنت و یا شبکه های اجتماعی انتشار دهد مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت . البته این در مورد محصولات رایگان صدق نکرده و انتشار محصولات رایگان بلامانع است . خاطر نشان میشود درج نام کلیدک در محصولات رایگانی که متعلق به کلیدک است در انشار انها ضروری است . 

قوانین کشوری

هرگونه فعالیت و معرفی در کلیدک می بایست منطبق بر قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران باشد. فعالیت هایی  که مطابق قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران نباشد ، از سیستم حذف خواهد شد.

ثبت مکانها و رویداد های غیر مجاز

 • مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،

 • نقض حریم شخصی افراد،

 • استفاده از عبارات یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج، ویژه و امثال آن و همچنین درج قیمت در عنوان آگهی،

 • توهین به ‌هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،

 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند،

 • استفاده از خط لاتین برای آگهی‌های فارسی،

 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،

 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN، و یا خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن و راه اندازی ماهواره و یا اینترنت ماهواره ای،

 • ابزار و یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، یا شکستن قفل، Hack و Crack،

 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی برای انتشار یا فروش یا موارد ناقض حقوق مؤلفان(Copyright)،

 • فروش جزوات درسی، کمک‌درسی و کنکوری بدون کسب مجوز از مرجع مربوطه،

 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،

 • هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه و یا بدون جایزه)،

 • آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی،

 • هر گونه سلاح گرم و سرد،

 • فروش مکمل‌های ورزشی،

 • کالا و خدمات مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد،

 • خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز،

 • درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی،

 • درج شماره حساب در متن آگهی،

 • خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،

 • خرید و فروش مواد غذایی و تقویتی،

 • درج مکرر آگهی هرچند متفاوت در یک روز،

 • قرار ملاقات غیر تجاری به صورت آنلاین،

 • املا یا جمله بندی نادرست،

 • جهت تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار صفحات ، کلیدک ممکن است در مواردی به ویرایش جزئی آگهی شما بر اساس قوانین بپردازد.

تغییرات

این حق را برای خود محفوظ میدانیم تا در صورت لزوم در این قوانین و مقررات تغییراتی ایجاد کنیم . در صورت لزوم به تغییرات اساسی در سیستم حتما ۳۰ روز زمان خواهیم داد تا بتوانید خود را با قوانین جدید هماهنگ کنید.

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سئوال میتوانید از طریق برگه ی تماس ،  اقدام کنید.

به راحتی به کسی که دوست داری هدیه بده !