قوانین و مقررات استفاده از سایت kelidak.com

لطفا قبل از استفاده از خدمات kelidak این قوانین و مقررات را به دقت بخوانید. استفاده شما از خدمات این وب سایت به منزله پذیرش قوانین سایت است . این تعهد شامل کاربران ، بازدیدکنندگان ، خریداران ، فروشندگان و  تمام کسانی است که به نحوی از خدمات ما بهره میبرند. استفاده شما از سایت kelidak و ثبت نام در سایت و فعالیت در سایت ( مانند بازدید و ارسال نظرات و یا ثبت یک مکان یا رویداد در سایت )و یا خرید از سایت  به منزله قبول نمودن قوانین نوشته شده در این برگه میباشد .
همچنین چنانچه قصد خرید از سایت را داشتید جهت برخورداری از خدمات پشتیبانی میبایست قبل از خرید در سایت ثبت نام نمایید و یا هنگام خرید و در قسمت تسویه حساب از قسمت میخواهم یک حساب کاربری داشته باشم ثبت نام نمایید . در غیر این صورت تمام مسئولیت خرید بر عهده کاربر خواهد بود ( به صورت اتوماتیک شماره سفارش برای شما پیامک خواهد شد ولی در صورت عدم ثبت نام و وجود اختلال سیستمی در ارسال پیامک به شما و یا اشتباه سهوی در وارد کردن شماره تلفن همراه از سوی شما و عدم دریافت شماره سفارش ، کلیدک مسئولیتی نخواهد داشت / البته گروه کلیدک تمام سعی خود را خواهد کرد تا به کاربران محترم کمک کند و ضرری مشمول حال آنها نگردد  )

اطلاعات حساب کاربری

اطلاعات حساب کاربری شما باید همواره درست ، دقیق و به روز باشد .شما میبایست نام و نام خانوادگی خود را پس از ثبت نام در سایت در قسمت حساب کاربری وارد نمایید . شما مسئول کلمه عبور خود در سیستم ما هستید و مسئولیت هرگونه فعالیت در سیستم با اطلاعات حساب کاربری شما مستقیما متوجه شما خواهد بود. در شرایط خاص و در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی می بایست در اولین زمان ممکن ما را از احتمال لو رفتن رمز عبور خود آگاه و اقدامات لازم در تغییر دسترسی را اجرا نمایید. ثبت نام در سایت کلیدک بوسیله شماره تلفن همراه انجام میشود و تمامی مسئولیت فعالیت در سایت بر عهده مالک خط تلفن خواهد بود . در صورتی که به عنوان فروشنده ثبت نام نمایید تمامی مسئولیت محصولات ارائه شده از سوی شما بر عهده فروشنده و ثبت نام کننده خواهد بود . هچنین تمام مسئولیت مکانها و یا رویداد های ثبت شده توسط کاربر بر عهده مالک خط تلفن همراه میباشد .

معرفی یک شغل و یا مکان به دیگران

خدمات ما ممکن است شامل ارتباطاتی ما بین معرفی کننده یک شغل و مکان یا رویداد و مشتریان خود و یا ارتباط بین کاربران باشد لذا سایت کلیدک و کاربر ثبت کننده تور مجازی ، مکان یا رویداد هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر حضور افراد در آن محل و یا مکان و اتفاقات احتمالی در مکان ثبت شده را ندارد بنابراین پس از بازدید مجازی از مکان ثبت شده قبل از حضور در محل به صورت فیزیکی اطلاعات لازم را جمع آوری نمایید . قابل ذکر است سایت در جهت صحت وجود مشاغل ثبت شده تمام تلاش خود را خواهد کرد  . در صورتی که مکان و یا رویداد ثبت شده توسط کاربران متعلق به خودشان باشد تمام مسئولیت اتفاقات احتمالی در مکان ثبت شده بر عهده کاربر ثبت کننده و مالک تلفن همراه ثبت کننده خواهد بود .
شما با فعالیت در سایت و بازدید از سایت  اذعان میکنید که کلیدک نه به طور مستقیم و نه غیر مستقیم مسئول هیچ گونه آسیب احتمالی از خدمات ، محصولات و ارتباطات شما با مجموعه های معرفی شده نخواهد بود. ما تاکید میکنیم همواره قوانین ؛ شرایط و تعهدنامه های هرگونه خدمات معرفی شده را به دقت در وب سایت همان شرکت مطالعه نموده و با روشهای قانونی از درستی آن اطمینان حاصل کنید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در خصوص مکان ثبت شده با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کرده سوالات خود را مطرح نمایید . همچنین در خصوص خرید تمامی محصولات سایت که محصولات دانلودی و دیجیتال هستند قبل از خرید بررسی های لازم را انجام و سپس اقدام به خرید نمایید .
 1. کلیدک صرفا محلی برای معرفی مشاغل به صورت تور مجازی  و یا معرفی یک شخص با مهارت و تخصص مشخص و یا یک رویداد توسط صاحبان مشاغل و یا رویداد و یا کاربران سایت بوده و هیچگونه منفعت مالی از مبادلات و ارتباط کاربران نمیبرد ، شما مکلف هستید تا فروشنده مورد نظر خود را ارزیابی کرده و در صورت اطمینان به معامله بپردازید.

خرید از سایت

در خصوص بخش محصولات  سایت کلیدک قبل از هرگونه فعالیت فروشندگان مدارک هویتی و شغلی آنها را مورد بررسی قرار داده و سعی بر آن دارد تا ضرری مشمول حال خریداران نگردد . قابل ذکر است تمامی محصولات در سایت کلیدک که در صفحه تورمجازی مشاغل و یا رویداد ها و یا صفحه شخصی اشخاص که به عناون فروشنده ثبت نام کرده اند  ارائه میگردد به صورت خرید الکترونیکی و دانلودی میباشد و محصولات فیزیکی و ارسالی به فروش نمیرسد . بنابراین لازم است تا خریداران محترم قبل از خرید توضیحات محصول و شرایط استفاده از آن را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمایند
مشاغل یا اشخاص فروشنده  موظف به رعایت تمام مواردی که در بخش توضیحات برای محصولات و یا خدمات خود نوشته اند هستند و در صورتی که موارد ذکر شده را رعایت ننمایند خریداران میتوانند با ارائه مدرک مبنی بر عدم رعایت موارد توضیحات نسبت به استرداد وجه خود نمایند .

پشتیبانی : در خصوص هرگونه سوال در مورد یک محصول قبل از خرید حتما باید با شماره پشتیبانی درج شده در قسمت شرایط استفاده تماس گرفته شود و پس از خرید نیز جهت هرگونه هماهنگی و یا سوال با شماره پشتیبانی محصول تماس بگیرید  و در صورت حل نشدن مشکل با بخش پشتیبانی کلیدک از طریق ارسال تیکت در تماس باشید .

استرداد وجه : چنانچه پس از خرید از سایت ، محتویات محصول با موارد ذکر شده در قسمت توضیحات مغایرت داشته باشد میبایست سریعا موارد را با ذکر دلیل و مدرک از طریق تیکت پشتیبانی سایت اعلام نمایید . طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت مشکل بررسی و به شما نتیجه در تیکت اعلام میگردد و چنانچه حق با شما باشد پس از طی کردن مراحل اخذ مدارک بانکی مبلغ طی ۲۴ ساعت برای شما عودت داده خواهد شد . قابل ذکر است در خصوص محصولات رایگان چنین قانونی صدق نمی کند . 

قوانین درج مکان ، تور مجازی یا رویداد در سایت

  هر کسب و کار و یا شخصی که دارای مهارت و یا تخصص خاصی است میتواند در کلیدک صفحه شخصی خود را ایجاد نماید و اطلاعات خود را برای دیگران به نمایش بگذارد . در صورتی که کاربر به عنوان فروشنده در سایت فعالیت نماید می تواند محصولات خود را نیز در صفحه شخصی خود به نمایش بگذارد .
 1. مسئولیت تمامی اطلاعات درج شده در صفحه شخصی بر عهده مالک صفحه و یا صاحب مالک تلفن همراه ثبت نام کننده در سایت است . 
 2. در صورتی که در قسمت تور مجازی کسب و کار و یا مکان و رویداد خود را ثبت نمایید میبایست نام صاحب تور مجازی و یا عکاس و یا تهیه کننده آن را ذکر نمایید و در غیر این صورت سایت این حق را دارد که پس از بررسی های لازم نام صاحب معنوی تور مجازی را ثبت نماید . و چنانچه مشخص گردد استفاده شما از تورمجازی بدون اجازه صاحب معنوی آن صورت گرفته تور مجازی از صفحه شما حذف خواهد شد .
 3. در صورتی که فرد ثبت کننده مکان یا رویداد  یا صفحه شخصی برای ۳ بار متوالی اقدام به ثبت نماید و قوانین را رعایت ننماید حساب وی مسدود خواهد شد .
 4. فرد ثبت کننده  مکان یا رویداد مسئولیت تمامی اطلاعات وارد شده در خصوص موقعیت محل و آدرس مکان مورد نظر را داراست و چنانچه مشخص گردد مکان مورد نظر از دید مراجع قانونی فعالیتی غیر قانونی دارد مکان مورد نظر سریعا پاک شده  و اطلاعات کاربر در صورت درخواست مراجع قانونی در اختیار آنها جهت پیگیری قرار خواهد گرفت .
 5. مدیریت سایت این حق را داراست تا در صورتی که اطلاعاتی از سوی کاربر برای ثبت مکان یا رویداد به اشتباه وارد شده باشد آنها را ویرایش نموده و به اطلاع کاربر برساند لذا در صورتی که کاربر موافقت خود را مبنی بر تغییرات نپذیرد میبایست مدارکی دال بر درست بودن اطلاعات ثبتی خود ارائه نماید در غیر این صورت مکان و یا رویداد مورد نظر حذف  خواهد شد .
 6. تور مجازی قرار داده شده در سایت باید دارای حداقل کیفیت برای نمایش در سایت باشد  بنابراین اگر کیفیت تور مجازی قابل قبول نباشد به ثبت کننده پست اطلاع داده خواهد شد تا تور مجازی با کیفیتی  مناسب را تهیه نماید و در صورت عدم همکاری وی سایت حق دارد تا تور مجازی وی را حذف نماید ، بدیهی است اطلاعات دیگر در صورت صحیح بودن حذف نخواهند شد .
 7. درج عنوان شغل و رویداد و یا نام و نام خانوادگی متخصص و یا هنرمند و ارائه مقداری توضیحات در خصوص آن شغل و درج موقعیت دقیق مکان بر روی نقشه  ( برای اماکن ) نیز ضروری است و در صورت عدم درج مکان دقیق و مشخص شدن اشتباه بودن مکان پس از بررسی های لازم از سوی سایت مدیر سایت میتواند مکان ویا رویداد مورد نظر را حذف نماید
 8. کلیدک سایت آگهی نامه نیست ، و تمامی افراد میتوانند در صورت داشتن هرگونه شغل و یا مهارت در کلیدک صفحه شخصی خود را داشته و یا اقدام به ثبت تور مجازی خود نمایند بدیهی است با ثبت نام در کلیدک متعهد میگردند تا اطلاعات آنها صحیح بوده و در صورت هرگونه تخلف کلیدک این حق را دارد در صورت درخواست مراجع قانونی اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهد . بدیهی است در صورتی که صفحه اختصاصی ساخته نشود تمام اطلاعات خریداران نزد کلیدک محفوظ خواهد بود .
 9. قوانین فروش در سایت

 10. ۱ : هر فردی که محصول دیجیتال در زمینه های گوناگون و هنری داشته باشد در صورتی که صاحب معنوی و قانونی آن باشد میتواند در کلیدک به عنوان فروشنده ثبت نام کرده و پس از تکمیل اطلاعت خود و ساختن صفحه شخصی خود در کلیدک فایل های خود را به صورت محصول دانلودی برای فروش در کلیدک قرار دهد .
 11. ۲: تمامی مسئولیت فایل های قرار داده شده توسط فروشنده در کلیدک بر عهده شخص فروشنده بوده و فروشنده میبایست در صورت نیاز نسبت به ارائه مجوزهای مربوطه برای محصول اقدام نماید .
 12. ۳: محصولاتی که انتشار آنها نیازمند کسب مجوز از مراجع قانونی است میبایست شماره مجوز خود را در صفحه محصول درج نمایند بدیهی است هرگونه شکایت در خصوص این محصولات متوجه شخص فروشنده خواهد بود و کلیدک مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .
 13. ۴: محصولاتی مانند انواع آموزشهای هنری و یا آموزشهای مختلف میبایست قوانین تولید آموزش را طبق برگه قوانین تولید آموزش رعایت کرده و در صورتی که کیفیت مذکور را نداشته باشند جهت فروش در سایت تایید نخواهند شد .
 14. ۵ : تمامی تسویه حسابها با فروشنده از طریق پنل فروشنده و بخش درخواست تسویه انجام میشود و فروشنده میتواند ۷۲ ساعت پس از فروش محصول و در صورت نبودن هیچ گونه شکایت از طرف خریدار نسبت به درخواست تسویه اقدام نماید بدیهی است تمامی درخواستهای که تا قبل از ساعت ۱۶ ثبت گردند طی ۲۴ ساعت واریز خواهند شد .
 15. ۶ : فروشنده مسئولیت پشتیبانی محصولات ارائه شده توسط خودش را داراست و میبایست پاسخگوی خریداران قبل و بعد از خرید باشد .

قوانین کشوری

هرگونه فعالیت و معرفی در کلیدک می بایست منطبق بر قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران باشد. فعالیت هایی  که مطابق قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران نباشد ، از سیستم حذف خواهد شد.

ثبت مکانها و رویداد های غیر مجاز

 • مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
 • نقض حریم شخصی افراد،
 • استفاده از عبارات یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج، ویژه و امثال آن و همچنین درج قیمت در عنوان آگهی،
 • توهین به ‌هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند،
 • استفاده از خط لاتین برای آگهی‌های فارسی،
 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN، و یا خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن و راه اندازی ماهواره و یا اینترنت ماهواره ای،
 • ابزار و یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، یا شکستن قفل، Hack و Crack،
 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی برای انتشار یا فروش یا موارد ناقض حقوق مؤلفان(Copyright)،
 • فروش جزوات درسی، کمک‌درسی و کنکوری بدون کسب مجوز از مرجع مربوطه،
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
 • هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه و یا بدون جایزه)،
 • آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی،
 • هر گونه سلاح گرم و سرد،
 • فروش مکمل‌های ورزشی،
 • کالا و خدمات مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد،
 • خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز،
 • درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی،
 • درج شماره حساب در متن آگهی،
 • خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
 • خرید و فروش مواد غذایی و تقویتی،
 • درج مکرر آگهی هرچند متفاوت در یک روز،
 • قرار ملاقات غیر تجاری به صورت آنلاین،
 • املا یا جمله بندی نادرست،
 • جهت تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار صفحات ، کلیدک ممکن است در مواردی به ویرایش جزئی آگهی شما بر اساس قوانین بپردازد.

تغییرات

این حق را برای خود محفوظ میدانیم تا در صورت لزوم در این قوانین و مقررات تغییراتی ایجاد کنیم . در صورت لزوم به تغییرات اساسی در سیستم حتما ۳۰ روز زمان خواهیم داد تا بتوانید خود را با قوانین جدید هماهنگ کنید.

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سئوال میتوانید از طریق برگه ی تماس ،  اقدام کنید.

صفحه شخصی خود را بسازید