مرکز خرید ابزارآلات و میز و مبل اداری در تهران

میدان حسن آباد یکی از میادین قدیمی شهر تهران است که با قرار گرفتن گنبدهایی در اطرافش زیبایی و جذابیتی خاص دارد و شاید بتوان آن را به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری شهر تهران دانست . اگر شما در کار فنی هستید به طور حتم میدانید که اگر نیاز به ابزاری خاص را داشته باشید باید برای خرید دستگاه مورد نظر خود به این میدان مراجعه نمایید . ولی شاید بسیاری از افراد هنگامی که نیاز به ابزاری خاص دارند ندانند که باید آن را از کجا تهیه نمایند ! شما برای خرید ابزارآلات کافی است به میدان حسن آباد رفته و خیابان امام خمینی را به سمت شرق حرکت نمایید تا ابزار مورد نظر خود را در زمینه های نجاری و آهنگری و انواع ابزار های برش و بسیاری از ابزارهای تخصصی مختلف را در آنجا بیابید . اگر قصد خرید دستگیره در و یا دستگیره کابینت را دارید کافی است تا میدان حسن آباد را در خیابان امام خمینی به سمت غرب حرکت نمایید تا نیاز خود را در خصوص دستگیره در و کابینت برطرف نمایید . اگر به دنبال خرید میز و مبل اداری برای محل کار خود و یا شرکت خود هستید کافی است تا میدان حسن آباد را  به سمت شمال حرکت نمایید تا با انبوهی از فروشندگان میز و مبل اداری روبرو شوید . البته میتوانید صندلی های اپن و جاکفشی و میز نهارخوری نیز در آنجا بیابید .

برای رسیدن به مرکز خرید ابزارآلات در تهران یعنی میدان حسن آباد چندین راه وجود دارد ولی بهترین راه استفاده کردن از خط ۲ مترو تهران ( خط صادقیه ) است ، چرا که یکی از ایستگاه های خط ۲ مترو تهران دقیقا در میدان حسن آباد قرار گرفته است . اگر هم قصد استفاده از وسیله شخصی خود را دارید باید بدانید که میدان حسن آباد در قسمت اصلی طرح ترافیک تهران قرار دارد و فقط خودرو های دارای مجور و یا تاکسی ها قادر به رفتن در محدوده را تا ساعت ۱۹ دارند بنابراین برای رفتن با خودرو شخصی باید یا مجوز طرح تهیه نمایید و یا از ساعت ۱۹ به بعد مراجعه نمایید .

نکته بسیار مهم در محدوده حسن آباد و در قسمت ابزارفروشان این است که اصولا ابزار فروشان تا ساعت ۸ باز هستند و اگر بعد از ساعت ۸ شب مراجعه نمایید تعداد انگشت شماری از مغازه ها باز خواهند بود .

در آخر امید است تا این مطلب برای شما مفید فایده بوده باشد و بتوانبد از آن استفاده لازم را برده باشید .

تهیه : kelidak.com/

یک دیدگاه برای “مرکز خرید ابزارآلات و میز و مبل اداری در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...