مرکز خرید لباس مجلسی در تهران

خرید پوشاک همواره یکی از کارهایی است که وقت و زمان زیادی را میگیرد و بسیاری از بانوان برای خرید لباس مجلسی و لباس شب وقت زیادی را به جستجو در مراکز مختلف خرید می گذارند و گاهی هم بدون نتیجه به خانه بازمیگردند .

در این مطلب قصد داریم تا تعدادی از مراکز خرید لباس مجلسی و شب در تهران را به شما معرفی نماییم و از کم و کیف لباسها هم بگوییم تا شما بدانید با توجه به نوع لباس مجلسی که میخواهید و کیفیتی که انتظار دارید بهتر است ابتدا به کدام مراکز سر بزنید .

۱: بازار تهران / زیاد رویش حساب نکنید !

بازارهای اصلی همه شهرها محلی برای خرید انواع کالاها است ، به طور حتم در بازار تهران نیز و در قسمتهایی همچون بازار بزرگ و پاساژ رضا میتوانید لباس مجلسی و شب هم بیابید ولی زیاد رویش حساب نکنید . بازار تهران شاید برای پیدا کردن انواع بلوز و شلوار و شومیز با قیمتی مناسب بد نباشد ولی قطعا برای خرید لباس مجلسی زنانه اصلا محل مناسبی نیست مگر اینکه شانسی بتوانید چیزی پیدا کنید . بنابراین ما پیشنهاد میکنیم در این خصوص بازار تهران را کنار بگذارید .

۲: خیابان ونک / رویش حساب کنید …

خیابان ونک که برای دسترسی به آن باید خود را به میدان ونک برسانید یکی از مکانهایی است که میتوانید برای خرید لباس مجلسی و شب به آنجا مراجعه کنید و چندین مرکز خرید در این خیابان وجود دارد که تقریبا اکثرا فروشنده لباس شب هستند و مزونهایی هم در آنجا وجود دارد . در خصوص نوع لباسهایی هم که ارائه میشود نباید انتظار لباسهایی با قیمت پایین باشید و اکثر لباسها قیمتهایی متوسط رو به بالا دارند و البته که کیفیت آنها نیز بسیار خوب است . برای گشت و گذار در پاساژ های خیابان ونک نصف روز زمان کافی است .

۳: خیابان مفتح شمالی / بالای میدان هفت تیر

خیابان مفتح نیز یکی از قسمتهایی که میتوانید لباسهای مجلسی را در آن بیابید . در خیابان مفتح لباسها قیمتهایی متناسب دارند و البته بیشتر لباسها با سلیقه عموم جامعه تهیه شده است هم لباسهای بسیار شیک و لوکس دیده میشود و هم لباسهایی کمی سبک تر و معمولی تر هم کت و دامن میبینید و هم لباسهای شب که بسیار پرکار است . برای گشت زدن در خیابان مفتح هم شاید ۲ ساعت زمان کافی باشد .

۴: شانزه لیزه / جورواجور و درهم

شانزه لیزه در خیابان جمهوری و کمی جلو تر از سه راه جمهوری قرار گرفته است . مرکز انواع لباس عروس و لباس مجلسی و لباس شب زنانه است ولی نکته در این است که اگر شما به دنبال لباسهایی خاص هستید شاید نتوانید در شانزه لیزه پیدا کنید ! در حقیقت در شانزه لیزه همه جور لباس دیده میشود و  انواع قیمتها نیز وجود دارد در اینجا گاهی میتوانید کپی یک لباس ترک را که در خیابان ونک دیده اید ببینید ولی قیمتش نصف قیمت آنجا باشد و قاعدتا دوخت و پارچه هم همان نخواهد بود … در کل شانزه لیزه هماهنگ با عموم جامعه است .

۵ : مراکز خرید تجاری :

در مراکز خرید گوناگون قاعدتا انواع محصولات و مغازه ها وجود دارد و در بیشتر مراکز خرید مغازه هایی نیز مشغول فروش لباسهای زنانه و لباس مجلسی هستند و به همین دلیل مراکز تجاری را نمیتوان منبع متمرکز انواع لباس مجلسی دانست و در زیر به تعدای از آنها میپردزیم :
مرکز خرید میلاد نور در شهرک غرب تهران : در این مرکز خرید هر طبقه مختص به یک نوع محصول است و یک طبقه از آن نیز مربوط به لباس زنانه و لباس شب است و میتوانید در آنجا لباسهایی خاص را بیابید .
دیگر مراکز خرید که میتوانید در آنها لباس مجلسی بیاید به ترتیب اهمیت : مرکز خرید میلاد نور شهرک غرب / مرکز خرید ارگ تجریش / مرکز خرید تندیس تجریش / مرکز خرید قائم تجریش / مرکز خرید پالادیوم زعفرانیه / بام لند در دریاچه خلیج فارس تهران /  مرکز خرید بوستان پونک / مرکز خرید طوبی در منطقه ۲۲ / مرکز خرید گلدیس در میدان صادقیه / مرکز خرید تهرانی در میدان صادقیه / مرکز خرید افق در میدان صادقیه / مرکز خرید نور در خیابن رسالت .

۶ : خرید اینترنتی و شبکه های اجتماعی :

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی هستند که مروزه اقدام به فروش لباس مجلسی و شب کرده اند و شما میتوانید به راحتی لباسها را ببینید و انتخاب نمایید البته لباس شب و مجلسی خیلی زیاد نیاز به پرو کردن دارد تا شما بتوانید در تنتان لباس را ببینید و انتخاب نمایید ولی بسیاری هم هستند که سایز دقیق خود را میدانند و خرید اینترنی میکنند و بسیاری از این فروشگاه ها نیز این امکان را به مشتریان خود میدهند که در صورتی که از لباس خوششان نیامد ان را در همان روز پس بفرستند .از دیگر مکانها برای خرید لباس مجلسی میتوان به صفحات مزونها در اینستاگرام اشاره نمود و از آنها خرید نمود و یا پس از هماهنگی به محل مزون رفت .

۷ : مزونها

مزونهای لباس امروزه بسیار گسترش پیدا کرده و با توجه به اینکه اکثر آنها در محلی مانند خانه تشکیل شده اند این امکان را به مشتری های خود میدهند تا با خیالی آسوده لباسهای موجود را ببینید و در مکانی امن آنها را پرو کرده و تصمیم بگیرند . همچنین در مزونها شاهد انواع لباسهای مختلف و خاص هستیم چرا که بیشتر آنها یا اقدام به تهیه لباسها از کشورهای دیگر میکنند و لباسها را خودشان انتخاب کرده  می آورند و یا اگر خودشان میدوزند از طراحان لباس استفاده میکنند تا لباسهایی متنوع و خاص را تولید کنند  و با دیگران به رقابت بپردازند .

امید است تا این مطلب برای شما مفید فایده بوده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...