فروش عمده لوازم جانبی کامپیوتر در ایران – مرکز خرید و فروش کامپیوتر و لپ تاب

شاید نیاز خانواده های امروز به وجود یک کامپیوتر خانگی و یا لپ تاپ در خانه بیش از پیش احساس میشود و بسیاری از افراد نیز هستند که به طور حرفه ای کارشان با کامپیوتر هاست / قاعدتا افراد حرفه ای خوب میدادند که نیاز خود را در این زمینه از کجا برطرف کنند و اصولا افراد حرفه ای فروشگاه و یا محدوده خاصی را برای خرید های خود در نظر میگیرند منتهی در این میان شاید خانواده هایی هم باشند که بخواهند بدانند عمده مراکز فروش لپ تاپ و کامپیوتر بیشتر کجای شهر تهران هستند .

۱ : مرکز خرید کامپیوتر رضا : این مرکز خرید تا مدتها یکی از مراکز اصلی فروش کامپیوتر و لوازم جانبی آن بود مرکزی در چهار راه ولیعصر تهران که شاید تا همین چند سال پیش برای تهیه کامپیوتر باید خود را به آنجا میرساندیم ، این مرکز همچنان نیز مرکز خرید کامپیوتر است منتهی گویی به مرکزی برای حضور حرفه ای ها شده است .

۲ : مرکز خرید کامپیوتر ایران : این پاساژ نیز در خیابان ولیعصر و پایین تر از میدان ولیعصر قرار گرفته است و یکی دیگر از مراکز عمده خرید و فروش کامپیوتر و لپتاپ میباشد . افرادی که به دنبال قطعات دسته دوم میگردند شاید بتوانند نیاز خود را در طبقات زیرین این پاساژ برطرف کنند .

۳ : مرکز خرید کامپیوتر پایتخت : این مرکز خرید نیز یکی از مراکز عمده فروش قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی آن میباشد که در ابتدای خیابان میرداماد از سمت ولیعصر قرار گرفته است . در مرکز خرید پایتخت شما میتوانید حضور دوربین های دیجیتال را نیز ببینید .

این سه مرکز خرید را میتوان مراکز خرید و فروش اصلی کامپیوتر و لپتاپ و لوازم جانبی آن دانست ولی باید گفت در کل خیابان ولیعصر مابین میدان ولیعصر تا چهار راه ولیعصر را میتوان مرکز اصلی فروش قطعات کامپیوتر دانست . چرا که اگر شما به دنبال قطعاتی حرفه ای و خاص هستید بهتر است به همین مرکز سر بزنید و جاهای دیگر نروید . البته باید یادآور شد در این زمینه نیز بسیاری از فروشگاه های اینترنتی بوجود آمده اند که میتوانند نیاز شما را برطرف کرده تا در شلوغی شهر بیرون نروید . مخصوصا اینکه دو مرکز شماره ۱ و ۲ در محدوده طرح و ترافیک تهران قرار گرفته اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...