فروش عمده لوازم جانبی کامپیوتر در ایران – مرکز خرید و فروش کامپیوتر و لپ تاب

شاید نیاز خانواده های امروز به وجود یک کامپیوتر خانگی و یا لپ تاپ در خانه بیش از پیش احساس میشود و بسیاری از افراد نیز هستند که به طور حرفه ای کارشان با کامپیوتر هاست / قاعدتا افراد حرفه ای خوب میدادند که نیاز خود را در این زمینه از کجا برطرف کنند و اصولا افراد حرفه ای فروشگاه و یا محدوده خاصی را برای خرید های خود در نظر میگیرند منتهی در این میان شاید خانواده هایی هم باشند که بخواهند بدانند عمده مراکز فروش لپ تاپ و کامپیوتر بیشتر کجای شهر تهران هستند .

۱ : مرکز خرید کامپیوتر رضا : این مرکز خرید تا مدتها یکی از مراکز اصلی فروش کامپیوتر و لوازم جانبی آن بود مرکزی در چهار راه ولیعصر تهران که شاید تا همین چند سال پیش برای تهیه کامپیوتر باید خود را به آنجا میرساندیم ، این مرکز همچنان نیز مرکز خرید کامپیوتر است منتهی گویی به مرکزی برای حضور حرفه ای ها شده است .

۲ : مرکز خرید کامپیوتر ایران : این پاساژ نیز در خیابان ولیعصر و پایین تر از میدان ولیعصر قرار گرفته است و یکی دیگر از مراکز عمده خرید و فروش کامپیوتر و لپتاپ میباشد . افرادی که به دنبال قطعات دسته دوم میگردند شاید بتوانند نیاز خود را در طبقات زیرین این پاساژ برطرف کنند .

۳ : مرکز خرید کامپیوتر پایتخت : این مرکز خرید نیز یکی از مراکز عمده فروش قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی آن میباشد که در ابتدای خیابان میرداماد از سمت ولیعصر قرار گرفته است . در مرکز خرید پایتخت شما میتوانید حضور دوربین های دیجیتال را نیز ببینید .

این سه مرکز خرید را میتوان مراکز خرید و فروش اصلی کامپیوتر و لپتاپ و لوازم جانبی آن دانست ولی باید گفت در کل خیابان ولیعصر مابین میدان ولیعصر تا چهار راه ولیعصر را میتوان مرکز اصلی فروش قطعات کامپیوتر دانست . چرا که اگر شما به دنبال قطعاتی حرفه ای و خاص هستید بهتر است به همین مرکز سر بزنید و جاهای دیگر نروید . البته باید یادآور شد در این زمینه نیز بسیاری از فروشگاه های اینترنتی بوجود آمده اند که میتوانند نیاز شما را برطرف کرده تا در شلوغی شهر بیرون نروید . مخصوصا اینکه دو مرکز شماره ۱ و ۲ در محدوده طرح و ترافیک تهران قرار گرفته اند .

در telegram به اشتراک بگذارید
تلگــرام
در whatsapp به اشتراک بگذارید
واتس اپ
در twitter به اشتراک بگذارید
توئیتر
در google به اشتراک بگذارید
گوگل پلاس
در facebook به اشتراک بگذارید
فیسبوک

نــظــرات

نظر