مرکز خرید کیف و کفش زنانه و کفش مردانه در تهران

در این مطلب قصد داریم تا به معرفی مرکز خرید کیف و کفش زنامه و کفش مردانه در تهران اشاره کنیم . البته باید این را گفت که با توجه به گسترده شدن شهر تهران و بوجود آمدن مراکز تجاری مختلف شاید دیگر نتوان در خصوص یک مکان خاص صحبت نمود ولی این را هم باید گفت که در بیشتر این مراکز تجاری فروشگاه های گوناگون در کنار هم جمع شده اند و مثلا اگر فردی قصد خرید کیف زنانه را داشته باشد باید کل یک مرکز تجاری را جستجو کند تا شاید مثلا در میام انبوهی از فروشگاه ها تعدادی هم به فروش کیف و کفش زنانه اختصاص پیدا کرده باشد .

۱ : سپهسالار : ( که نام کنونی آن خیابان صف میباشد ) خیابانی سنگ فرش شده در خیابان سعدی که به طور خاص تمامی فروشگاه ها به فروش کیف و کفش زنانه اختصاص پیدا کرده اند و تنوعی زیاد از مدل های گوناگون را در خود جای داده اند . البته نکته ای که باید به آن اشاره نمود این است که اصولا در سپهسالار شما با مدل هایی روبرو هستید که مورد توجه عموم جامعه قرار گرفته و شاید شما کمی مشکل پسند باشید باید به مراکز دیگر مراجعه نمایید ، ولی اگر نمی خواهید در شهر از این مرکز به آن مرکز خرید بروید بهتر است تا سری به سپهسالار بزنید و کیف و کفش خود را خریداری نمایید . این منطقه از شهر در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته و شما میتوانید بوسیله خط یک مترو در ایستگاه سعدی پیاده شده و پیاده به این مرکز خرید بروید .

۲ : خیابان منوچهری : اگر به دنبال کیف ، کوله پشتی ، چمدان و آن هم از هر نوعی هستید میتوانید به این خیابان بروید چرا که تمام فروشگاه ها به فروش کیف و چمدان اختصاص دارد .

۳ : خیابان انقلاب : خیابان انقلاب حد فاصل بین میدان  فردوسی و خیابان سعدی مرکز فروش کفش مردانه به حساب میآید .

۴ : خیابان جمهوری : یکی دیگر از مراکز فروش کفش مردانه میتوان به خیابان جمهوری حد فاصل بین خیابان سعدی و میدان بهارستان اشاره نمود که بیشتر فروشگاه ها کفش مردانه میفروشند .

در پایان باید اشاره کرد مراکز ذکر شده برای این است تا شما بتوانید مجموعه ای از فروشگاه های کیف و کفش را در یک جا بیابید وگر نه باید گفت امروزه شما داخل هر مرکز تجاری که وارد شوید حتما چندین فروشگاه را در خصوص کیف و کفش زنانه و مردانه خواهید یافت ولی بهتر است برای دیدن مجموعه ای در کنار هم به مراکز ذکر شده بروید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...