مرکز خرید گوشی تلفن همراه در تهران

امروزه گوشی های تلفن همراه به عضوی انکار ناپذیر که همراه افراد است بدل شده است و در این میان با هوشمند شدن گوشی های تلفن همراه این امر قوت بیشتری را به خود گرفته است . از طرفی پیشرفت در زمینه های نرم افزاری آنقدر سریع پیش میرود که لزوم تغییر دادن سخت افزار بیشتر به چشم میخورد به گونه ای که گوشی ای که امسال خریداری میکنید برای سال آینده و نیازهای شما شاید مناسب نباشد . بنابراین بازار فروش گوشی های هوشمند نیز بیش از پیش داغ شده است . البته صحبت در این زمینه که شما از کجای شهر گوشی خود را خریداری نمایید شاید امری ساده باشد چرا که بسیاری از افراد هستند که از طریق خرید های اینترنتی و تحقیق مفصل و سپس خرید آن گوشی نیاز خود را بر طرف مینمایند . ولی با این حال بسیاری هستند که دوست دارند تا گوشی را از نزدیک دست بگیرند و حس و حال آن را نیز دریافت کنند تا ببینند به دلشان مینشیند و یا نه . در زیر تعدادی از مراکز فروش گوشی تلفن همراه را برای شما معرفی مینماییم :

۱ : خیابان جمهوری تقاطع خیابان حافظ : شاید لازم به گفتن نباشد ، یکی از مهمترین مراکز فروش گوشی تلفن همراه این مکان است و به غیر از تهرانی ها شاید اکثر افرادی که در شهرستان ها نیز زندگی میکنند این مرکز را بشناسند ، معروفترین مراکز تجاری که در این محدوده هستند میتوان به پاساژ علاءالدین ، بازار چارسو ( که البته خود پردیس سینمایی نیز هست ) و بازار موبایل ایران اشاره نمود . البته در این مراکز علاوه بر فروش گوشی تمام لوازم جانبی گوشی موبایل نیز فروخته میشود / میتوان گفت اگر شما در این مراکز حضور پیدا کنید و قصد خرید داشته باشید حتما میتوانید نیاز خود را برطرف نمایید .

۲ : میدان ولیعصر پاساژ ایرانیان : این پاساژ نیز در خود مجموعه ای از فروشندگان گوشی تلفن همراه را جای داده است .

۳ : خیابان ستارخان محدوده فلکه اول صادقیه تا خیابان خسرو : افرادی که در غرب تهران زندگی میکنند میتوانند نیاز خود را در این محدوده برطرف نمایند چرا که تعداد زیادی مغاره فروش گوشی و لوازم جانبی در این محدوده گرد هم آمده اند .

سخن آخر :

مکانهای ذکر شده جزو مکانهایی بودند که بیشتر شناخته شده و مردم شاید اعتماد بیشتری برای خرید به آنها داشته باشند و به طور حتم در تهران به این گستردگی فروشگاه هایی که فروشنده گوشی تلفن و لوازم جانبی باشند گرد هم آمده اند و در شرق و غرب و شمال و جنوب تهران وجود دارند که شاید همه کس ندادند لذا از شما بزرگواران خواهشمندیم تا در صورت مرکزی تجاری برای فروش گوشی تلفن وجود دارد از طریق قسمت نظرات به اطلاع دیگر شهروندان برسانند .

kelidak.com

در telegram به اشتراک بگذارید
تلگــرام
در whatsapp به اشتراک بگذارید
واتس اپ
در twitter به اشتراک بگذارید
توئیتر
در google به اشتراک بگذارید
گوگل پلاس
در facebook به اشتراک بگذارید
فیسبوک

نــظــرات

نظر