درباره ما

درباره کلیدک


کلیدک به عنوان یک سایت فروشگاه محصولات مجازی اقدام به فروش تمامی محصولات مجازی و دانلودی کرده و سعی بر آن دارد تا با همکاری با مدرسان دوره های آموزشی و فروشندگان محصولات مجازی و دانلودی ، محصولاتی با کیفیت ارائه دهد .

یکی از اهداف کلیدک ارائه محصولات بی نقص و با کیفیت با قیمتی مناسب است تا کاربران عزیز بتوانند محصولات خود را با قیمتی عالی خریداری نمایند .

همچنین کلیدک اقدام به راه اندازی قسمتی مجزا به عنوان بانک تور مجازی با عنوان ” ببین برو ” نموده که زیر مجموعه محصولات مجازی محسوب میشود و تمامی کسب و کارها و تولید کنندگان تور مجازی میتوانند به صورت کاملا رایگان تور مجازی خود را در ببین برو ثبت نمایند .

همچنین یکی از خدمات کلیدک ارائه فضای میزبانی برای آن دسته از کاربرانی است که میخواهند تور مجازی خود را در بستر اینترنت قرار دهند ولی نمیخواهند هزینه های بالای راه اندازی وب سایت را داشته باشند بنابراین میتوانند با هزینه ای اندک تور مجازی خود را در ببین برو قرار داده و به همه معرفی نمایند .

کلیدک صرفا به عنوان بانک اطلاعاتی  تور مجازی و فروش محصولات دانلودی ، مجازی و آموزشی هنر و هنرمندان و محلی برای فروش فایل های دانلودی است .

 

دانلود رایگان فایل
فروش فایل دانلودی و آموزشی