آموزش برنامه دوربین 360 سامسونگ Gear 360 Samsung

نصب برنامه Cyberlink Action Director

در ابتدا از طریق سایت سامسونگ برنامه Cyberlink Action Director را دانلود کنید و بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید . برای دانلود برنامه اینجا را کلید نمایید .

نحوه ذخیره عکسها و فیلمها در دوربین gear 360 سامسونگ

در دوربین 360 سامسونگ عکسها و فیلمها به صورت کروی ذخیره میشوند و باید بدانید که دوربین 360 سامسونگ با همه گوشی های اندروید و ios سازگار نیست و برنامه مخصوص عکاسی با دوربین بر روی گوشی های گلکسی اس 8 و اس پلاس / اس 7 و اس پلاس / نوت 5 / اس 6 / A7(2017) / A5(2017 / و همچنین گوشی های اپل 6 اس به بالا نصب میشود و شما میتوانید کنترل کامل بر روی تمامی ویژگی های دوربین داشته باشید و عکس های خوبی را هم بگیرید .
اگر شما برنامه دوربین را داشته باشید میتوانید از داخل خود برنامه ابتدا عکس کروی خود را به عکس کروی گسترده تبدیل نمایید و سپس با زدن گزینه ذخیره عکس گسترده را داخل گوشی ذخیره نمایید ولی اگر برنامه دوربین 360 سامسونگ را بر روی گوشی نصب ندارید و گوشی شما سازگار نیست و شما مستقیم با دوربین عکاسی میکنید نگران نباشید چرا که ما به شما در این آموزش خواهید گفت چه کار کنید.
البته این آموزش برای افرادی که با گوشی و برنامه دوربین 360 سامسونگ نیز عکاسی میکنند مفید است چرا که تبدیل عکسها در داخل خود گوشی زمانبر است و این آموزش باعث میشود تا سرعت شما بالا رود .
در حقیقت شما برای اینکه بتوانید عکس های گرفته خود توسط دوربین gear 360 سامسونگ را بعدا تبدل به تور مجازی نمایید باید در ابتدا عکسهای کروی آن را تبدیل به عکس کروی گسترده نمایید .
نکته : اگر دوربین را به طور مستقیم به کامپیوتر وصل کرده اید ، ابتدا تمامی عکسها و فیلمها را داخل کامپیوتر خود کپی کنید ، چرا که عکسها به صورت مستقیم از دوربین فراخوانی نمیشوند .
و یا کارت حافظه را از داخل دوربین در آورده و از روی کارت حافظه عکس ها را به داخل برنامه بیاورید .

باز کردن برنامه دوربین gear 360 سامسونگ

پس از دانلود و نصب برنامه هنگامی که برای اولین بار برنامه را باز میکنید برای اینکه برنامه شروع به کار کند شما باید آن را فعال نمایید .
برای فعال کردن برنامه 3 روش وجود دارد : 1 ) یا دوربین را به کامپیوتر وصل نمایید و روشن کنید 2 ) شماره سریال دوربین را وارد نمایید 3 ) وارد شدن به سایت سامسونگ و رجیستر کردن دوبین .
البته بهترین راه برای فعال کردن برنامه وصل کردن دوربین به کامپیوتر است / شماره سریال دئربین هم روی جعبه دوربین درج شده است .
نکته : فعال کردن برنامه یک بار انجام میشود و در دفعات بعدی نیاز به فعال کردن نیست .
پس از باز شدن برنامه گزینه 360 را انتخاب و وارد برنامه میشود .

انجام تنظیمات برنامه دوربین 360 سامسونگ

پس از باز شدن برنامه به قسمت تنظیمات رفته و قسمت فایل را انتخاب کرده و فولدر دلخواه خود را برای مسیر خروجی عکسها و یا فیلمهای خود انتخاب نمایید .

انتخاب گزینه تنطیمات
مشخص کردن فولدر خروجی

درست کردن عکسها و فیلمها در برنامه

پس از انجام تنظیمات کافی است فولدری را که عکسهای دوربین را که به صورت کروی ذخیره شده است باز کرده و یک یا هر چند عکسی را که میخواهید انتخاب کرده و به داخل برنامه بکشید .
برنامه شروع به درست کردن عکسها کرده و دانه به دانه عکسها و یا فیلمها را از حالت کروی به حالت کروی گسترده تبدیل میکند . دقت کنید که شما برای ساختن تور مجازی نیاز به عکس کروی گسترده دارید .

آوردن عکسها به داخل برنامه
تبدیل شدن به عکس کری گسترده

ذخیره سازی عکسهای درست شده

تمامی عکسها و یا فیلمهای درست شده در برنامه به صورت خودکار درون فولدری که برای خروجی در قسمت تنظیمات مشخص کرده اید ذخیره میشوند .

ساختن تور مجازی از عکس های کروی

پس از درست شدن عکسها شما میتوانید با آموزش های ارائه شده در بسته آموزشی ساختن تور مجازی در سایت ببین برو اقدام به ساختن تور مجازی نمایید و تور مجازی خود را داخل اینترنت و یا سایت خود و یا آگهی خود در ببین برو نمایش دهید . و یا آگهی خود را در ببین برو ثبت نمایید و عکس های کروی خود را برای ببین برو ارسال نمایید تا برای شما تور مجازی شاخته شده و داخل آگهی شما نمایش داده شود .

ارائه مطلب با ذکر منبع بلامانع است . www.kelidak.com/

یک دیدگاه برای “آموزش برنامه دوربین 360 سامسونگ Gear 360 Samsung

  1. سلام آقا دم شما گرم کار رو راحت کردین – خدا حیرت بده این آموزشو گذاشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...