قوانین و مقررات استفاده از سایت kelidak.com

قوانین پیش رو، راهنما ها، دستورالعمل ها، مرامنامه و مطالبی که در این سایت، پیش روی شما قرار داده شده است، یک قرارداد قانونی است بین شما (“شما” = “کاربر” “کسب و کار یا شغل و یا فریلنسر “) و سایت ما که به آن از این به بعد “قوانین” می گوییم. با ورود به سایت ما و سایت های وابسته و زیر مجموعه ها، ساب دامنه ها (“سایت”)، شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. سایت ما این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.
لطفا قبل از استفاده از خدمات کلیدک این قوانین و مقررات را به دقت بخوانید. استفاده شما از خدمات این وب سایت به منزله پذیرش قوانین سایت است . این تعهد شامل کاربران ، بازدیدکنندگان ، خریداران ، فروشندگان ، فریلنسرها و کسب و کارها و مشاغل و تمام کسانی است که به نحوی از خدمات ما بهره میبرند. استفاده شما از سایت kelidak و ثبت نام در سایت و فعالیت در سایت ( مانند بازدید و ارسال نظرات و یا ثبت یک مکان یا رویداد در بین برو ) ایجاد درخواست و پروژه برای فریلنسرها و یا کسب و کارها و مشاغل و یا خرید از سایت  به منزله قبول نمودن قوانین نوشته شده در این برگه میباشد .
همچنین چنانچه قصد خرید از سایت را داشتید جهت برخورداری از خدمات پشتیبانی میبایست قبل از خرید در سایت ثبت نام نمایید و یا هنگام خرید و در قسمت تسویه حساب از قسمت میخواهم یک حساب کاربری داشته باشم ثبت نام نمایید . در غیر این صورت تمام مسئولیت خرید بر عهده کاربر خواهد بود ( به صورت اتوماتیک شماره سفارش برای شما پیامک خواهد شد ولی در صورت عدم ثبت نام و وجود اختلال سیستمی در ارسال پیامک به شما و یا اشتباه سهوی در وارد کردن شماره تلفن همراه از سوی شما و عدم دریافت شماره سفارش ، ببین برو مسئولیتی نخواهد داشت / البته گروه ببین برو تمام سعی خود را خواهد کرد تا به کاربران محترم کمک کند و ضرری مشمول حال آنها نگردد  )

اطلاعات حساب کاربری و ثبت نام

اطلاعات حساب کاربری شما باید همواره درست ، دقیق و به روز باشد .شما میبایست نام و نام خانوادگی خود را پس از ثبت نام در سایت در قسمت حساب کاربری وارد نمایید . شما مسئول کلمه عبور خود در سیستم ما هستید و مسئولیت هرگونه فعالیت در سیستم با اطلاعات حساب کاربری شما مستقیما متوجه شما خواهد بود. در شرایط خاص و در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی می بایست در اولین زمان ممکن ما را از احتمال لو رفتن رمز عبور خود آگاه و اقدامات لازم در تغییر دسترسی را اجرا نمایید. ثبت نام در سایت کلیدک بوسیله شماره تلفن همراه انجام میشود و تمامی مسئولیت فعالیت در سایت بر عهده مالک خط تلفن خواهد بود . در صورتی که به عنوان کسب و کار و مشاغل و یا فریلنسر ثبت نام نمایید تمامی مسئولیت خدمات ارائه شده از سوی شما بر عهده  ثبت نام کننده خواهد بود . هچنین تمام مسئولیت مکانها و یا رویداد های ثبت شده توسط کاربر بر عهده مالک خط تلفن همراه میباشد .

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات سایت استفاده کنند، به استثنای اشخاص با سن کمتر از ۱۸ سال. برای استفاده از سایت، می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام کنید. شما موافقت می کنید (۱) طبق قوانین، دستورالعمل ها، و مرامنامه سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید (۲) مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید (۳) تعهدات خود را در قبال پروژه یا کالا و خدماتی که دارید ، انجام دهید، مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا سایت ما باشد.

شما مجاز به ساختن بیش از یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات کارفرمایی یا فریلنسر و یا کسب و کار  نمی باشید. با یک حساب کاربری از هر دو این امکانات می توان به راحتی استفاده کرد. ایجاد دو حساب کاربری در سایت مجاز نمی باشد. همچنین با ایجاد یک حساب کاربری در کلیدک میتوانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود از خدمات ببین برو نیز استفاده نمایید .

درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود، بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید.

هرکدام از پلن ها تعداد مشخصی پیشنهاد دارند. فریلنسرها ، کسب و کارها و یا مشاغل  از این امکان برای ارسال پیشنهاد روی درخواست ها  استفاده می کنند. درصورت به پایان رسیدن محدودیت پیشنهاد در ماه، می توانید عضویت خود را به پلن بالاتر ارتقا دهید. با ارتقا به پلن بالاتر، امکانات پلن بالاتر اضافه خواهد شد، اما زمان عضویت تغییر نخواهد کرد. کلیدک این حق را برای برای خود محفوظ می دارد تا مبلغ عضویت یا تعداد پیشنهادهای ماهانه را در هر زمان تغییر دهد.

پلن فروخته شده پس گرفته نخواهد شد و هیچ وجه و مبلغی بعد از خرید بازگردانده نمی شود

روابط

درخواست کننده ( کارفرما ) و پذیرنده درخواست (فریلنسر، کسب و کار یا فروشنده )

برای انجام پروژه و یا انجام یک درخواست در سایت ما، درخواست کننده  و فریلنسر یا کسب و کار  بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که بعد از ارسال پیشنهاد، کارفرما بهترین پیشنهاد یا پیشنهادها را انتخاب، و فریلنسر یا کسب و کار انجام پروژه  و یا ارائه خدمات و یا فروش کالا را قبول می کند. کارفرما موافقت می کند خرید کند، و فریلنسر یا کسب و کار موافقت می کند که سرویس و یا خدمات و کالا و باقی ملزومات را طبق توافق پیش رو تحویل دهد (a) قرارداد بین کارفرما و فریلنسر یا کسبو کار  شامل توضیحات پروژه یا درخواست ، پیشنهاد فریلنسر یا کسب و کار یا فروشنده ، و باقی شرایط و قوانینی است که بین کارفرما و فریلنسر ، کسب و کار یا فروشنده  در سایت توافق شده، (b) قوانین سایت، (c) و هر مطلب و فایل دیگری که در سایت آپلود شده و مورد توافق طرفین قرار گرفته شده باشد، می باشد. شما موافقت می کنید که وارد هیچ توافقی که قوانین سایت را نقض کند نشوید. هر توافقی که قوانین سایت را نقض کند باطل است. کارفرما مسئولیت مدیریت، بررسی، پیگیری و پرداخت در زمان مقرر برای دریافت نتیجه مطلوب را بر عهده دارد و فریلنسر یا کسب و کار یا فروشنده  مسئولیت ارائه خدمات با کیفیت در زمان مقرر بر اساس توافق انجام شده را بر عهده دارد. کارفرما و فریلنسر یا کسب و کار هر دو موافقت می کنند در جهت انجام اجرای توافق با یکدیگر همکاری، و منصفانه رفتار کنند.

درخواست کننده  و فریلنسر یا کسب و کار یا فروشنده  توجه دارند و موافقند که هر کدام به عنوان فردی مستقل رفتار می کنند. فریلنسر ، کسب و کار یا فروشنده به عنوان یک پیمانکار مستقل، سرویس خود را ارائه می کند و هیچ رابطه شراکت، کارفرما و کارمند، مشارکت، نماینده یا هر چیز دیگری بین کارفرما و فریلنسر یا کسب و کار یا بین سایت با کارفرما ( درخواست کننده ) و فریلنسر یا کسب و کار یا فروشنده وجود ندارد.

کاربران و سایت

سایت طرف حساب در توافقات، قرادادها و درخواست های پروژه ها بین درخواست کننده خدمات ( کارفرما ) و فریلنسر یا کسبو کار یا فروشنده  نیست. سایت ما هیچ کنترلی روی درخواست ها و پروژه ها  ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست. سایت ما مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه یا خدمات و یا کالا ، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده، درست و دقیق بودن پروژه ها و درخواست های ثبت شده، سطح دانش، پیشینه یا توان کاربران، اطمینان از انجام کار توسط فریلنسر یا کسب و کار و یا تامین کالا ، توان مالی کارفرما برای پرداخت بعد از انجام پروژه، یا اینکه فریلنسر یا کسب و کار  یا کارفرما پروژه را تا انتها ادامه خواهند داد یا خیر، را تضمین نمی کند. سایت ما مسئول رفتار فریلنسر یا کسب و کار یا فروشنده نیست و فریلنسرها ، کسب و کار ها و فروشنده ها کارمندان ما نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش خدمات بین کارفرما ( درخواست کننده ) و فریلنسر یا کسب و کار  خواهد بود. سایت هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام پروژه ها و یا انجام خدمات و یا تامین کالا در اختیار فریلنسرها و کسب و کار ها  قرار نخواهد داد. کارفرما و فریلنسر ، کسب و کار یا فروشنده می بایست با یکدیگر تمام مسائلی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را حل و فصل کنند.

کارفرما ( درخواست کننده )  و فریلنسر ، کسب و کار یا فروشنده  توجه دارند و موافقند که ارزش، اعتبار و حسن نیت سایت، بستگی به عملکرد آنها در انجام پروژه یا ارائه خدمات دارد. به همین خاطر سایت ما به عنوان یک شخص سوم بر پروژه ها یا درخواستها  نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند.

هر نوع استفاده شما از سایت، شما را به شریک، نماینده، و شعبه بین شما و سایت ما تبدیل نخواهد کرد.

معرفی یک شغل و یا مکان / قوانین کلی

خدمات ما ممکن است شامل ارتباطاتی ما بین معرفی کننده یک شغل و مکان یا رویداد و یا ارتباطی ما بین یک کسب و کار و یا فریلنسر و یا فروشنده محصول با  مشتریان و یا درخواست کننده خدمات و کالا باشد لذا سایت کلیدک و هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر حضور افراد در آن محل و یا مکان و اتفاقات احتمالی در مکان ثبت شده را ندارد ، همچنین چنانچه ارتباط مابین کاربر درخواست کننده خدمات یا کالا با یک کسب و کار و یا فریلنسر برقرار شود به گونه ای که این ارتباط منجر به گرفتن خدمات و یا کالا از سوی کسب و کار و یا فریلنسر شود ، کهر دو طرف میبایست تمام جوانب را در نظر گرفته و تمام شرایط و زوابط را از طریق گفتگو ما بین خود در سایت بیان نمایند و سپس اقدام به پرداخت امن نمایند بدیهی است تمام مسئولیت هرگونه کوتاهی در بررسی نکردن قبل از خرید بر عهده کارفرما و درخواست کننده خواهد بود مگر در شرایطی که کسب و کار یا فریلنسر به تعهدات خود طبق گفتگوی فی مابین عمل نکند که از طریق حل اختلاف سایت بررسی خواهد شد .همچنین پس از بازدید مجازی از مکان ثبت شده قبل از حضور در محل به صورت فیزیکی اطلاعات لازم را جمع آوری نمایید . قابل ذکر است سایت در جهت صحت وجود مشاغل ثبت شده تمام تلاش خود را خواهد کرد  . در صورتی که مکان و یا رویداد ثبت شده توسط کاربران متعلق به خودشان باشد تمام مسئولیت اتفاقات احتمالی در مکان ثبت شده بر عهده کاربر ثبت کننده و مالک تلفن همراه ثبت کننده خواهد بود .
شما با فعالیت در سایت و بازدید از سایت  اذعان میکنید که کلیدک نه به طور مستقیم و نه غیر مستقیم مسئول هیچ گونه آسیب احتمالی از خدمات ، محصولات و ارتباطات شما با مجموعه های معرفی شده نخواهد بود. ما تاکید میکنیم همواره قوانین ؛ شرایط و تعهدنامه های هرگونه خدمات معرفی شده را به دقت در وب سایت همان شرکت مطالعه نموده و با روشهای قانونی از درستی آن اطمینان حاصل کنید. همچنین قبل از نهایی کردن خرید و یا خدماتی درخواستی تمامی موارد درخواستی خود را از طریق گفتگو در سایت بیان نموده تا مستند گردد و همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در خصوص مکان ثبت شده با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کرده سوالات خود را مطرح نمایید .
 1. کلیدک صرفا محلی برای معرفی مشاغل ، کسب و کارها و فریلنسرها به درخواست کننده ها و بلعکس است و محلی برای معرفی مشاغل  به صورت تور مجازی و یا یک رویداد  شما مکلف هستید تا فروشنده مورد نظر خود را ارزیابی کرده و در صورت اطمینان به معامله بپردازید.
 2. سایت ما، صرفا به عنوان یک واسطه بین کارفرما ( کاربر ایجاد کننده درخواست ) و پیمانکار (“فریلنسرها” ” کسب و کارها ” “مشاغل و فروشنده ها و مشاغل خدماتی ” ) بوده و نقش یک بنگاه را ایفا می کند. کلیدک ، محلی برای ارتباط میان کاربران و مشاغل و فریلنسرها برای ایجاد درخواست از سوی کارفرما و ارائه پیشنهاد از سوی کسب و کار و یا فریلنسر است تا فریلنسرها و کسب و کارها بتوانند نیاز کارفرما و یا کاربران را مشاهده نموده و با رفع نیاز آنها برای خود درآمد داشته باشند .سایت شامل امکاناتی است که به کاربران کمک می کند بتوانند به راحتی با یکدیگر کار کنند.
 3. کلیدک محلی برای انجام معاملات امن میان کسب و کارها و فروشنده ها و مشتریان خود است تا به این وسیله کسب و کارها بتوانند نیاز مشتریان را متوجه شده و خدمات و یا کالای خود را ارائه دهند بنابراین خریداران و درخواست کننده ها میتوانند پس از دریافت کالا اقدام به آزادسازی مبلغ کرده و با خیالی آسوده معامله نمایند . کلیدک به عنوان یک بنگاه صرفا درصدی اندک از مبلغ معامله را به عنوان کارمزد دریافت نموده و در خصوص نوع و کیفیت خدمات و کالاها هیچگونه مسئولیتی ندارد چرا که تمامی شرایط برای بررسی و گفتگو میان درخواست کننده و پذیرنده درخواست ایجاد شده است . 
 4. امکانات درخواست کننده ( کارفرما ): ایجاد پروفایل، ایجاد درخواست یا پروژه، جستجوی یک کسب و کار ، شغل ، فروشنده یا فریلنسر، گفتگوی آنلاین، سپردن پروژه به فریلنسر و یا سپردن جستجوی کالا و یا خدماتی خاص به کسب و کارها ، میزکار و مدیریت پروژه، سیستم پرداخت امن، سیستم حل اختلاف، سیستم نظر و رتبه.

  امکانات کسب و کارها ، فروشنده ها یا فریلنسرها: ایجاد پروفایل، ثبت نمونه کار یا نمونه کالا ، انتخاب ویژگی ها یا مهارت، پلن های عضویت، ارسال پیشنهاد ، میزکار و مدیریت پروژه و معامله ، سیستم پرداخت امن، سیستم حل اختلاف، سیستم نظر و رتبه، دریافت وجه.

خرید از سایت

در خصوص بخش محصولات و تخفیفات  ببین برو قبل از هرگونه فعالیت فروشندگان مدارک هویتی و شغلی آنها را مورد بررسی قرار داده و سعی بر آن دارد تا ضرری مشمول حال خریداران نگردد . قابل ذکر است تمامی محصولات در سایت ببین برو که در صفحه تورمجازی مشاغل و یا رویداد ها ارائه میگردد به صورت خرید تخفیف جهت استفاده برای خرید محصولات فیزیکی و یا خدماتی بوده و هیچگونه محصول فیزیکی و یا کوپن تخفیف فیزیکی که برای خریداران ارسال گردد نمیباشد . بنابراین لازم است تا خریداران محترم فبل از خرید توضیحات محصول و شرایط استفاده از آن را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمایند .خریداران میبایست پس از خرید تخفیف مشخص شده جهت استفاده از تخفیف برای تهیه محصول و یا خدمات به شغل مورد نظر در بازه زمانی مشخص شده مراجعه نمایند .
مشاغل موظف به رعایت تمام مواردی که در بخش توضیحات برای محصولات و یا خدمات خود نوشته اند هستند و در صورتی که موارد ذکر شده را رعایت ننمایند خریداران میتوانند با ارائه مدرک مبنی بر عدم رعایت موارد توضیحات نسبت به استرداد وجه خود نمایند . بدیهی است این مورد زمانی قابل اجرا خواهد بود که از خدمات و یا محصولات استفاده نشده باشد در غیر این صورت این مورد منتفی خواهد بود و استفاده خریدار از محصول خریداری شده به منزله تائید رعایت موارد توضیحات خواهد بود .

پشتیبانی : در خصوص هرگونه سوال در مورد یک محصول قبل از خرید حتما باید با شماره پشتیبانی درج شده در قسمت شرایط استفاده تماس گرفته شود و پس از خرید نیز جهت هرگونه هماهنگی و یا سوال با شماره پشتیبانی محصول تماس بگیرید  و در صورت حل نشدن مشکل با بخش پشتیبانی ببین برو در تماس باشید .

استرداد وجه : در خصوص استرداد وجه در مورد هر محصول طبق قوانین درج شده در قسمت شرایط استفاده عمل خواهد شد و چنانچه محصولی مبلغ قابل استرداد داشته باشد طبق قوانین درج شده از طریق بخش پشتیبانی ببین برو جهت بازگشت وجه اقدام نمایید و مبلغ صرفا به شماره کارت مبدا واریز و سفارش کنسل خواهد شد . قابل ذکر است استرداد وجه به مدت ۲۴ تا ۷۲ ساعت زمان خواهد برد .  

قوانین درج مکان ، تور مجازی یا رویداد در سایت

 1. یکی از شرایط مهم و ضروری برای ثبت مکان ، تور مجازی یا رویداد در سایت داشتن اطلاعات صحیح و درست از مکان مورد نظر است و چنانچه اطلاعات شما ناقص باشد ثبت شما تایید نخواهد شد .
 2. در صورتی که مکان مورد نظر شما دارای تور مجازی نیست میتوانید آن را با تمام اطلاعات ثبت نمایید و گزینه تور مجازی ندارد و یا نیاز به تور مجازی را تیک بزنید . در خصوص رویداد ها میبایست تاریخ دقیق رویداد و تاریخ دقیق پایان رویداد ثبت گردد در غیر این صورت تایید نخواهد شد . 
 3. در صورتی که مکان و یا شغلی را ثبت مینمایید و آن مکان فاقد تور مجازی است میتوانید طی ۷ روز نیبت به تهیه تور مجازی اقدام نمایید . چنانچه مکان مورد نظر دارای تور مجازی است و شما لینک تور مجازی و یا آدرس تور مجازی را جهت نمایش در فیلد های مربوطه قرار میدهید ، می بایست نام عکاس و یا سازنده تور مجازی و یا صاحب معنوی تور مجازی را وارد نمایید . همچنین اگر تور مجازی شما از سایتی به غیر از سایت متعلق به خودتان فراخوانی میشود میبایست نام سایت مذکور را به عنوان سازنده و صاحب معنوی ذکر نمایید ( در صورتی که از گوگل فراخوانی میشود نیازی نیست ) . در صورتی که نام سازنده و صاحب معنوی تور مجازی را ثبت نکنید مسئولیت ثبت تور مجازی بدون رضایت صاحب معنوی بر عهده ثبت کننده خواهد بود و ببین برو این حق را دارد تا در صورت اعلام صاحب معنوی و اثبات مالکیت تور مجازی نام وی را در فیلد مربوط درج نماید .
 4. در صورتی که فرد ثبت کننده مکان یا رویداد  برای ۳ بار متوالی اقدام به ثبت نماید و قوانین را رعایت ننماید حساب وی مسدود خواهد شد .
 5. فرد ثبت کننده  مکان یا رویداد مسئولیت تمامی اطلاعات وارد شده در خصوص موقعیت محل و آدرس مکان مورد نظر را داراست و چنانچه مشخص گردد مکان مورد نظر از دید مراجع قانونی فعالیتی غیر قانونی دارد مکان مورد نظر سریعا پاک شده  و اطلاعات کاربر در صورت درخواست مراجع قانونی در اختیار آنها جهت پیگیری قرار خواهد گرفت .
 6. مدیریت سایت این حق را داراست تا در صورتی که اطلاعاتی از سوی کاربر برای ثبت مکان یا رویداد به اشتباه وارد شده باشد آنها را ویرایش نموده و به اطلاع کاربر برساند لذا در صورتی که کاربر موافقت خود را مبنی بر تغییرات نپذیرد میبایست مدارکی دال بر درست بودن اطلاعات ثبتی خود ارائه نماید در غیر این صورت مکان و یا رویداد مورد نظر حذف  خواهد شد .
 7. تور مجازی قرار داده شده در سایت باید دارای حداقل کیفیت برای نمایش در سایت باشد  ( مانند نمونه صفحه اصلی سایت ) بنابراین اگر کیفیت تور مجازی قابل قبول نباشد به ثبت کننده پست اطلاع داده خواهد شد تا تور مجازی با کیفیتی  مناسب را تهیه نماید و در صورت عدم همکاری وی سایت حق دارد تا تور مجازی وی را حذف نماید ، بدیهی است اطلاعات دیگر در صورت صحیح بودن حذف نخواهند شد .
 8. درج عنوان شغل و رویداد و ارائه مقداری توضیحات در خصوص آن شغل و درج موقعیت دقیق مکان بر روی نقشه نیز ضروری است و در صورت عدم درج مکان دقیق و مشخص شدن اشتباه بودن مکان پس از بررسی های لازم از سوی سایت مدیر سایت میتواند مکان ویا رویداد مورد نظر را حذف نماید
 9. ببین برو سایت آگهی نامه نیست ، بنابراین ثبت مکانها و یا رویداد ها و یا مشاغلی که مکان مدار نیستند و تور مجازی در آنها معنایی ندارد ممنوع بوده و در صورت ثبت تایید نخواهد شد . ( مانند تدریس خصوصی و … )

قوانین کشوری

هرگونه فعالیت و معرفی در کلیدک می بایست منطبق بر قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران باشد. فعالیت هایی  که مطابق قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران نباشد ، از سیستم حذف خواهد شد.

ثبت مکانها و رویداد ها و کسب و کارهای غیر مجاز

 • مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
 • نقض حریم شخصی افراد،
 • استفاده از عبارات یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج، ویژه و امثال آن و همچنین درج قیمت در عنوان ،
 • توهین به ‌هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص ، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند،
 • استفاده از خط لاتین برای آگهی‌های فارسی،
 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN، و یا خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن و راه اندازی ماهواره و یا اینترنت ماهواره ای،
 • ابزار و یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، یا شکستن قفل، Hack و Crack،
 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی برای انتشار یا فروش یا موارد ناقض حقوق مؤلفان(Copyright)،
 • فروش جزوات درسی، کمک‌درسی و کنکوری بدون کسب مجوز از مرجع مربوطه،
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
 • هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه و یا بدون جایزه)،
 • آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی،
 • هر گونه سلاح گرم و سرد،
 • فروش مکمل‌های ورزشی،
 • کالا و خدمات مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد،
 • خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز،
 • درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی،
 • درج شماره حساب در متن آگهی،
 • خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
 • خرید و فروش مواد غذایی و تقویتی،
 • درج مکرر آگهی هرچند متفاوت در یک روز،
 • قرار ملاقات غیر تجاری به صورت آنلاین،
 • املا یا جمله بندی نادرست،

تغییرات

این حق را برای خود محفوظ میدانیم تا در صورت لزوم در این قوانین و مقررات تغییراتی ایجاد کنیم . در صورت لزوم به تغییرات اساسی در سیستم حتما ۳۰ روز زمان خواهیم داد تا بتوانید خود را با قوانین جدید هماهنگ کنید.

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سئوال میتوانید از طریق برگه ی تماس ،  اقدام کنید.

من دنبال . . . . هستم

یک درخواست ایجاد کنید

جوینده یابنده اس !

ایـجـاد درخـواسـت