کارت هدیه مجازی

کارت هدیه مجازی

کارت هدیه مجازی چیه ؟

کارت هدیه مجازی ، یک کارت پستال نقدی هست که شما مبلغ دلخواهی که میخواهید هدیه بدهید بر روی آن درج میکنید و با طرح دلخواه انتخابی اون کارت هدیه رو به صورت مجازی و در قالب یک فایل pdf خریداری میکنید .

چه ویژگی هایی داره ؟

۱ . امکان درج مبلغ دلخواه روی کارت هدیه ۲ . تنوع در انواع طرح برای روی کارت ۳ . درج نام و نام خانوادگی گیرنده کارت هدیه ۴ . درج دلنوشته شما بر روی کارت ۵ . خرید و دانلود آنی فایل pdf و صرفه جویی در وقت شما ۶ . واریز مبلغ کارت هدیه برای گیرنده هدیه با درخواست وی

نحوه دریافت کارت چجوریه؟

شما بعد از انتخاب طرح کارت هدیه مجازی و پر کردن اطلاعات گیرنده کارت هدیه اون مبلغ رو پرداخت میکنید و بعد از پرداخت ، یک فایل pdf که همون کارت هدیه مجازی شماست در اختیار شما قرار می گیره و اون فایل pdf رو باید دانلود کنید

با کارتی که دانلود کردم چی کار کنم ؟

شما به راحتی میتوانید فایل pdf کارت هدیه مجازی را در تمامی پیام رسان های خارجی یا داخلی برای فردی که قصد هدیه دادن به او را دارید و نام او را بر روی کارت درج کرده اید ارسال کنید .

کسی که کارت هدیه مجازی رو میگیره باید چیکار بکنه ؟

فردی که از شما کارت هدیه مجازی دریافت میکنه با مراجعه به سایت کلیدک و پر کردن فرم دریافت مبلغ کارت هدیه ، درخواست خودشو ثبت میکنه و اگر همه اطلاعات درست باشه مبلغ کارت هدیه طی ۱۲ تا ۲۴ ساعت به حسابش واریز میشه .

کارت هدیه مجازی خرید چیه ؟ ( به زودی )

شما میتونید اطلاعات انواع فروشگاه که در کلیدک عضو هستند رو ببینید و کارت هدیه خرید از اون فروشگاه رو خریداری کنید و بعد از دانلود به صورت فایل pdf اون رو برای گیرنده هدیه ارسال کنید . گیرنده هدیه هم با توجه به توضیحات داخل کارت هدیه و آدرس و اطلاعات فروشگاه به اونجا مراجعه میکنه و به اندازه مبلغ کارت هدیه از اون فروشگاه با سلیقه خودش خرید انجام میده .

چطور به کلیدک اعتماد کنم ؟

کلیدک دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت هست و در این خصوص به صورت کاملا شفاف در حال فعالیت میباشد

©تمامی حقوق این سایت متعلق به کلیدک است / kelidak.com